Reklamı Geç

AK Parti Gümüşhane teşkilatı 31 Mart Seçimleri Aday Tanıtım toplantısı

AK Parti Gümüşhane Teşkilatı 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde ilçe ve belde belediye başkan adayları düzenlediği aday tanıtım toplantısı ile açıkladı. AK Parti Gümüşhane’de Kelkit hariç tüm ilçelerde mevcut adaylarla seçime girecek

AK Parti Gümüşhane teşkilatı 31 Mart Seçimleri Aday Tanıtım toplantısı

Gümüşhane Kültür Merkezinde AK Parti Grup Başkan vekili ve MKYK üyesi Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan'ın katılımıyla gerçekleşen tanıtım toplantısı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Programda protokol konuşmaları, AK Parti Genel Merkezi tarafından hazırlanan kısa film gösteriminin ardından sırasıyla Belde ve İlçe Belediye başkanlarının tanıtımı, son olarak da il belediye başkan adayının tanıtımı geçekleşti.

Programda konuşan AK Parti Grup Başkan vekili ve MKYK üyesi Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, AK Parti'nin ezelden ebede tarih yolculuğunda Türk Milleti'nin yüzyıllar boyu bütün dünyaya karşı sürdürdüğü adalet, barış, refah ve güven mücadelesinin öncüsü olduğunu belirterek, AK Parti'ye gönül verenlerinin yükünün bu nedenle ağır olduğunu söyledi.

Milletvekili Özkan, “Biz gönül eriyiz. Davamız ezelden ebede. Sırtımızdaki yük ağırdır. Bu davanın sonunda ne rütbe var. Sadece gök kubbede hoş sada bırakacak, bu milletin değerlerini geleceğe taşıyacağız. Gönül coğrafyamıza ve bütün insanlığa karşı vazifelerimiz var. 16 yılda büyük mücadele verdik. O kadar sıkıntılı süreçlerden sadece aziz milletimize sırtımızı dayayarak çıktık. Sadece milletimizin gösterdiği istikamette, onun çizdiği rotada yol aldık. Bir olduk, beraber olduk, kardeş olduk ve hep beraber Gümüşhane ve Türkiye olduk” dedi.

Ülke içindeki ihanet şebekesinin temizlenmesi noktasında da çok yol aldıklarını ifade eden Özkan, “Ulusal statüko, bürokratik, askeri ve yargı vesayeti ile mücadele ediyoruz. İş dünyasında sözde sivil toplum kuruluşu adı altında millete hizmet eden kadrolara dur diyenlerle de mücadele ediyoruz. Mücadelemiz bitmedi. Birileri el ovuşturuyor. Diyorlar ki 16 yıl oldu artık giderler. Hayır biz gitmeyeceğiz. Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi FETÖ'sü PYD'si YPG'si PKK'sı DEAŞ'ı topunuz gelin. Allah'ın izniyle bizi bu topraklardan gönderemeyeceksiniz” şeklinde konuştu. --

AK Parti Gümüşhane Teşkilatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Osman Zolan’dan Kurban Bayramı mesajı
Başkan Osman Zolan’dan Kurban Bayramı mesajı
DEPREM BÖLGESİNE 500 BİN TL GÖNDERİLDİ
DEPREM BÖLGESİNE 500 BİN TL GÖNDERİLDİ