Reklamı Geç

HAYATİ İNANÇ’TAN MERKEZ KÜTÜPHANE’YE TAM NOT

Denizlili Yazar- Av. Hayati İnanç, Merkezefendi Belediyesi tarafından yapımı tamamlanmak üzere olan Merkez Kütüphane’yi gezdi. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’ndan kütüphane hakkında bilgiler alan İnanç, Merkez Kütüphane’ye tam not verdi.

HAYATİ İNANÇ’TAN MERKEZ KÜTÜPHANE’YE TAM NOT
Bu içerik 531 kez okundu.

Merkezefendi Belediyesi’nin vizyon projelerinden biri olan Merkez Kütüphane’de çalışmalar tüm hızıyla devam ederken ünlü isimler de ziyaretlerini sürdürüyor. Bu çerçevede bir ziyarette Yazar-Av. Hayati İnanç’tan geldi. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ile kütüphaneyi gezen İnanç, çalışmalar hakkında da bilgiler aldı. Kütüphaneyi en ince ayrıntısına kadar inceleyen Yazar-Av. Hayati İnanç, işçiliğinden dekorasyona, mimarisinden çalışma sistemine kadar birçok konuda Merkez Kütüphane’ye tam not verdi.

“Burada bir fikir, bir ruh var” diyerek projeyi beğendiğini belirten İnanç, çalışmalarından ötürü Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nu tebrik etti.

Başkan Subaşıoğlu da Yazar- Av. Hayati İnanç’a ziyaretinden ve Merkez Kütüphane’ye göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür etti.

Merkezefendi Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
51 proje Pamukkale için yarıştı
51 proje Pamukkale için yarıştı