Reklamı Geç

BASIN EMEKÇİLERİMİZE TEŞEKKÜRLER

BASIN EMEKÇİLERİMİZE TEŞEKKÜRLER
Bu içerik 214 kez okundu.

Ülkemizin basın ve ifade özgürlüğü konusunda olmaması gereken bir duruma sürüklendiği, anayasal güvenceye rağmen basın özgürlüğünün hiçe sayıldığı, hak ihlallerinin arttığı, medyanın tek sesli bir yapıya büründürülüp gazetecilik mesleğinin itibarsızlaştırıldığı bir dönemde meslek ilke ve etiğine uygun hareket etmekte direnen siz değerli basın emekçilerinin mücadelesine saygı duyduğumu ve dayanışmayla hareket etmeye hazır olduğumu bilmenizi isterim.

Siyasallaşan yargının hedefinde gazetecilerin de olması demokrasimiz adına utanç vericidir. Ekonomik krizin ve basın sektörünü krizin doğrudan etkileneni haline getiren gelişmelerin karşısında önerilerinizi paylaşmanızdan, yaşanan sorun ve sıkıntılarla ilgili olarak ihtiyaçlarınızı iletmenizden mutluluk duyarım.

Özlük hakları başta olmak üzere mesleki sorunlarla boğuşan basın emekçilerimizin demokratik ve özgür bir ortamda başarıyla mesleklerini sürdürmesinin önündeki engellerin kalkması, gazetecilerin işsiz kalmaması temennisiyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutlar, 2019’un sağlık, huzur, mutluluk getirmesini dilerim. Başarılı çalışmalarınızın devamı dileğiyle…

Gülizar BİÇER KARACA

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÜREKLER AĞIZA GELDİ!
YÜREKLER AĞIZA GELDİ!
BAŞKAN DOĞAN’DAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
BAŞKAN DOĞAN’DAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL