Reklamı Geç

TED DENİZLİ KOLEJİ GİRİŞ VE BURSLULUK SINAVINDA VELİLERE SEMİNER

TED Denizli Koleji 13 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirilecek Giriş ve Bursluluk Sınavına girecek öğrencilerin velileri için “Hayat Başarısında Anne Baba Tutumu” konulu semineri gerçekleştirecek.

TED DENİZLİ KOLEJİ GİRİŞ VE BURSLULUK SINAVINDA VELİLERE SEMİNER
Bu içerik 755 kez okundu.

Ülkemizin eğitim alanında ilk sivil toplum kuruluşu olan Türk Eğitim Derneği’nin 91 yıldır Türk eğitim sistemini daha ileri bir noktaya taşımak, bilimsel temelleri geliştirmek, toplumu bilinçlendirmek misyonu kapsamında TED Denizli Koleji tarafından yürütülen çalışmalara bir yenisi daha eklendi.

TED Denizli Koleji Giriş ve Bursluluk Sınavı’nın düzenlendiği 13 Ocak 2019 tarihinde Kişisel Gelişim Uzmanı ve Sosyolog Barış BALCI tarafından “Hayat Başarısında Anne ve Baba Tutumu” konulu seminer verilecek. Sınava girecek öğrencilerin velileri için gerçekleştirilecek seminerde; hayat başarısında okul, öğrenci, veli bütünlüğünün önemi; sınav kaygısı, sorunlar, çözüm önerileri, kariyer planlaması, aile içi iletişim gibi konular yer alacak.

Giriş ve Bursluluk Sınavı ve “Hayat Başarısında Anne Baba Tutumu Semineri” 13 Ocak 2019 tarihinde 4. ve 5. sınıflar için saat 10.00, 6,7,8, ve 9. sınıflar için saat 12.30’da iki oturum halinde gerçekleştirilecek. Detaylı bilgi ve kayıt işlemleri www.teddenizli.k12.tr web adresi veya 0 258 385 73 85 numaralı telefondan yapılabilir.

TED Denizli Koleji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
51 proje Pamukkale için yarıştı
51 proje Pamukkale için yarıştı