Reklamı Geç

4500 KM YOL GELDİ, TEKDEN’DE SAĞLIĞINA KAVUŞTU

Sağlık sektöründe 26.senesini tamamlayan Tekden Sağlık Grubu,Türkiye’de olduğu gibi yurtdışı hastalarının da taleplerini karşılama da önemli roller üstleniyor.

4500 KM YOL GELDİ, TEKDEN’DE SAĞLIĞINA KAVUŞTU
Bu içerik 793 kez okundu.

KAZAKİSTANLI HASTA TEKDEN’DE ŞİFA BULDU

Tekden Sağlık Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden özellikle de EGE Bölgesi’nin önemli sağlık kuruluşlarından biri olan Denizli Tekden Hastanesi de sağlık turizmi konusunda yurtdışı hastalarını ağırlamaya devam ediyor.

Son olarak 26 yaşındaki Kazakistanlı Azamat Kenzehegaliyev’e ev sahipliği yapan Denizli Tekden Hastanesi, yine yüzleri güldürmeyi başardı. Kazakistan’da iş kazası geçiren Azamat isimli hasta sol elinde sinir ve tendon dokularının zedelenmesi sonucunda parmaklarını kullanamıyordu. Kazakistan’da operasyon geçiren Kenzehegaliyev, ameliyattan beklenen sonucu alamayınca tavsiye üzerine 4500 km’lik yolu katederek Denizli Tekden Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’ne başvurdu. Op.Dr.Hasan Metineren’in gerçekleştirdiği sinir ve tendon tamiri ameliyatının ardından kazak hasta 1 gün sonra sağlıklı bir şekilde ülkesine taburcu edildi.

 Ameliyatın ardından duygularını paylaşan Kazak hasta Azamat Kenzehegaliyev “Hiç tereddüt etmeden Denizli’ye, Tekden Hastanesi’ne geldim. Beni son derece samimi karşıladıkları ve ameliyatımda titiz davrandıkları için Tüm Tekden Hastanesi ailesine minnet duyuyorum” dedi. Ameliyatı gerçekleştiren Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr.Hasan Metineren, daha önceden operasyon gerçekleştiği ve sonuç alınmadığı için zor bir vaka ile karşılaştıklarını belirterek “Hastamıza uyguladığımız sinir ve tendon tamiri ameliyatı ile istediğimiz sonucu alabildik” dedi.

TEKDEN HASTANESİ DENİZLİ SAĞLIK TURİZMİNDE ÖNEMLİ PAYA SAHİP

Denizli Tekden Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Yusuf Polat da Denizli’nin sağlık turizmi faaliyetlerinde ciddi atağa geçtiğini belirterek Denizli Tekden Hastanesi’nin de bu pasta da çok önemli payı olduğunu söyledi.

Denizli Tekden Hastanesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
51 proje Pamukkale için yarıştı
51 proje Pamukkale için yarıştı