Reklamı Geç

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş'ın yeni yıl mesajı

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş'ın yeni yıl mesajı
Bu içerik 658 kez okundu.

Yeni yılda birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesini temenni eden Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yaşadığımız mutluluklar, sevinçler, acılar ve üzüntüler ile bir yılı daha geride bırakarak; yeni ümitlerin olduğu yeni bir yıla merhaba diyoruz. 2019 yılında geride bıraktığımız yıllardaki gibi hizmetlerimiz vatandaş odaklı, temel hedeflerimiz açıklık, şeffaflık ve verimlilik olacaktır.

2019 yılında da hizmet zincirimize yeni projeler ekleyerek ilçemizi ekonomide, sanatta, kültürde ve eğitimde daha ileriye taşıyacağız. Önce hemşehrilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak hizmetlerimizi sonra ilçemizi daha da güzelleştirecek yeni projelerimiz için adımlar atacağız. Her yıl bir önceki yılı kıskandıran hizmetlerimiz yer aldı. 2019 yılında da geride bıraktığımız yıllardaki hizmetlerimizi kıskandıracak büyük yatırımlar yer alacaktır.

Siz kıymetli hemşehrilerimizin refah, konforlu yenilikler içerisinde geçireceği bir yıl olacağı sözünü vererek tüm hemşehrilerimin yeni yılını en içten duygularla kutlar saygı ve sevgiler sunarım.”

Sarayköy Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tayfun İŞBİL     2019-01-01 Sayın BAŞKAN Beklentiler olmaz ise olacak şey beklenilmez. Hayat bu günü yaşayana güzel sizler olmasanız zaten bu memleketin bir beklentisi OLMAZ. ALLAH Razı olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
51 proje Pamukkale için yarıştı
51 proje Pamukkale için yarıştı