Reklamı Geç

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel: 2019 DAHA İYİ OLACAK

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel:  2019 DAHA İYİ OLACAK
Bu içerik 331 kez okundu.

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, 2018 yılında Türkiye ekonomisine spekülatif saldırılar yapıldığını ancak bu saldırıları gerçekleştirenlerin amaçlarına ulaşamadığını belirterek, “Türkiye büyüdükçe, söz sahibi olmaya başladıkça rahatsız oluyorlar. Ama çabaları nafile… Saldırıları bertaraf ettik, yolumuza devam ediyoruz. 2019 Türkiye’miz için daha iyi olacak” dedi.

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, geride bıraktığımız 2018 yılını yaptığı açıklama ile değerlendirdi. Türkiye’nin zor bir coğrafyada bulunduğuna işaret eden AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Bu topraklar hiç bu kadar zor bir süreçten geçmemişti. Herkesin üzerinde hesap yaptığı coğrafyamızda, Türkiye de söz sahibi olmak için stratejiler geliştiriyor, politikalar üretiyor. Bu durum zaman zaman gerginlikleri de beraberinde getiriyor. Bizim söz sahibi olmamızı istemeyenler, biçtikleri role razı gelmemizi bekleyenler elbette ki; dik duruşumuzdan rahatsızlık duyuyorlar. Türkiye’nin yükselişini durdurmak, zayıf düşürmek için ellerinden geleni yapıyorlar” dedi.

HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADILAR

2018 yılında Türkiye ekonomisine yönelik, spekülatif saldırıların, döviz kurlarına yapılan manipülasyonların amacının ülkemize diz çöktürmek olduğunu ifade eden AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Hepimiz gördük ki; ekonomimize yapılan saldırılar, devlet-millet dayanışması, hükümetimizin akılcı politikaları sayesinde bertaraf edildi. Hem başarısız oldular, hem de birlik ve beraberliğimizi görerek hayal kırıklığı yaşadılar, umutsuzluğa kapıldılar. Bu kriz, kısa süreli sıkıntıya yol açmış olsa da, Türkiye’nin gücünü, ekonomisinin dayanıklılığını, her şeyden önemlisi devleti ve milletiyle dayanışma ruhunu test etmesi bakımından da önemlidir. Türkiye’yi güçsüz düşürmek isteyenler, halkın sokaklara dökülmesi için el ovuşturanlar, umduklarını bulamamışlardır. Ülkemiz, bu baskı ortamından da güçlenerek, kenetlenerek çıkmayı başarmıştır” dedi.

PES ETMEYE NİYETİMİZ YOK

Türkiye ekonomisinin hızla toparlanma sürecine girdiğine işaret eden AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Hükümetimizin aldığı önlemler, Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı eylem planları sonuç vermeye başlamıştır. 2019 yılı, geride bıraktığımız 2018 yılından daha iyi olacaktır. Biz buna yürekten inanıyoruz. Çünkü davamızın hak, yolumuzun doğru olduğundan zerre kadar şüphemiz yok. Hal böyle olunca, Allah’ın yardımı da kaçınılmazdır. Düşmanlarımızın vazgeçmeyeceğini biliyoruz. Ancak şuda bilinmelidir ki; bizim de pes etmeye niyetimiz yok. 2019 yılı ve bundan sonrası Türkiye’nin parlayış süreci olacaktır. Türkiye’nin liderliğinde İslam âleminin uyanışı, dirilişi ve güçlenişi sürecektir” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
51 proje Pamukkale için yarıştı
51 proje Pamukkale için yarıştı