Reklamı Geç

Sarayköy' de Sokak Ortası "CİNNET"

Eşinin kendisini terk etmesinden dolayı sokak ortasında cinnet geçiren, silahıyla sağa sola rastgele ateş eden Faruk Şençalar ismindeki şahıs etraftaki insanları korkuttu ve bir binaya girdi.

Sarayköy' de Sokak Ortası
Bu içerik 15172 kez okundu.

     Eşinin kendisini terk etmesinden dolayı sokak ortasında cinnet geçiren, silahıyla sağa sola rastgele ateş eden Faruk Şençalar ismindeki şahıs etraftaki insanları korkuttu ve bir binaya girdi. Mahalle sakinleri polisi arayarak olayı ve şahsı polise bildirdi. İhbarı alan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Özel Hareket Timleri ortak operasyon düzenledi. Olay yerinde titizlikle operasyona başlayan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Özel Hareket Timleri öncelikle cinnet geçiren şahsı konuşarak ikna etme yöntemi uyguladı. Uzun konuşmaların sonunda cinnet geçiren Faruk Şençalar eşinin eve dönmesi şartını öne sürdü. İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Özel Hareket Timleri aile bütünlüğünü korumak ve şahsın kendine veya çevreye zarar vermesini engellemek için Faruk Şençalar ın ailesine ulaştı. Faruk Şençalar ın ailesini evine dönmeyi ikna eden İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Özel Hareket Timleri Faruk Şençalar ı ve silahını teslim aldı. Faruk Şençalar ın daha önce de eşinin evini terketmesini öne sürerek intihar girişimlerinde bulunduğu öğrenildi.Faruk Şençalar İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Özel Hareket Timlerine" Eşim beni terkederse yine intihar ederim."dediği bildirildi.

     İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Özel Hareket Timlerinin insan hayatının devamına odaklı ve en az tahribat vizyon ve misyonu ile gerçekleştirdiği operasyon başarılı bir şekilde bitirildi. İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Özel Hareket Timlerinin titizlikle gerçekleştirdiği ve kayıpsız ve tahribatsız başarılı operasyonlarından dolayı tebrik ediyoruz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÜREKLER AĞIZA GELDİ!
YÜREKLER AĞIZA GELDİ!
BAŞKAN DOĞAN’DAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
BAŞKAN DOĞAN’DAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL