Reklamı Geç

TEDAVİSİ İÇİN İSTANBUL'DAN GELDİ, ŞİFAYI TEKDEN'DE BULDU

İstanbul'da yaşayan 43 yaşındaki şeker hastası Ömer Mustafa Baysal, bacaklarında ağrı ve parmaklarında morarma şikâyeti yaşıyordu ve tedavi amacıyla Denizli Tekden Hastanesİ’ne geldi.

TEDAVİSİ İÇİN İSTANBUL'DAN GELDİ, ŞİFAYI TEKDEN'DE BULDU
Bu içerik 997 kez okundu.

İstanbul'da yaşayan 43 yaşındaki şeker hastası Ömer Mustafa Baysal, bacaklarında ağrı ve parmaklarında morarma şikâyeti yaşıyordu ve tedavi amacıyla Denizli Tekden Hastanesİ’ne geldi. Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Burak Tamtekin tarafından tahlil ve tetkikleri incelenen Ömer Mustafa Baysal'ın bacak atar damarlarının tıkalı olduğu tespit edildi. Tedavisine başlanan Baysal, Balon Anjıoplasti işlemi uygulanmasının ardından kısa sürede şikâyetlerinden kurtuldu ve sağlığına kavuştu.

Sağlık alanında adını tüm Türkiye'ye duyuran Denizli; sağlıktaki başarılarına bir yenisini daha ekledi ve tedavi amacıyla İstanbul'dan Denizli'ye gelen Ömer Mustafa Baysal’ı sağlığına kavuşturarak yine yüzleri güldürdü.

TIKALI BACAK DAMARINA “BALON ANJİYOPLASTİ”

Denizli Tekden Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Burak Tamtekin aynı zamanda şeker hastası olan Ömer Mustafa Baysal’ın hastalığını tespit ettikten hemen sonra aynı gün içerisinde de balon anjıoplasti işlemi uygulayarak Baysal’ın şikayetlerine son verdi.

Operasyonu başarılı bir şekilde hayata geçiren Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Burak Tamtekin “Periferik arter hastalığı sıklıkla arter duvarının tabakaları arasında kolesterol (vücutta bulunan bir çeşit yağ) içeriği yoğun olan, damar içine doğru uzanan kabartılar sonucunda damarların daralması ve bunun sonucunda damarın beslediği bölgeye yeterince kan gidememesi durumudur. Periferik anjiyoplasti (damarın genişletilmesi) işlemi, kolay ve basit olması, risklerin ameliyata göre daha az olması nedeniyle genel olarak daha fazla tercih edilen yöntemdir. İlerleyen teknolojinin yardımı ve artan tecrübe ile birçok damar bacak damar tıkanıklığı artık kolayca açılabilmektedir. Özellikle ileri yaşı olan birçok hastalığa sahip veya ameliyat olmak istemeyen hastalar için bu yöntem çok iyi bir alternatiftir.

Balon anjıo operosyonu ile sağlığına kavuşan hasta Ömer Mustafa Baysal ise; Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Burak Tamtekin’in başarılı bir doktor olduğunu duyup İstanbul'dan kendisi için geldiğini söyledi ve kısa sürede sağlığına kavuşmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
51 proje Pamukkale için yarıştı
51 proje Pamukkale için yarıştı