İNŞAAT MÜHENDİSLERİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU...

İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği Başaranlar İnş.Malz. San. Tic. A.Ş. , Nar Beton ve Özgüven Boya firmalarının katkılarıyla 23 Mayıs 2018 tarihinde Beyaz İnci de gerçekleştirildi. İftara katılım oldukça yoğundu. Şube Yönetim Kurulu üyeleri ev sahibi olarak iftar yemeğine katılan konuklarını girişte karşıladı.

  İNŞAAT MÜHENDİSLERİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU...
Bu içerik 470 kez okundu.

İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği Başaranlar İnş.Malz. San. Tic. A.Ş. , Nar Beton ve Özgüven Boya firmalarının katkılarıyla 23 Mayıs 2018 tarihinde Beyaz İnci de gerçekleştirildi.  İftara katılım oldukça yoğundu.  Şube Yönetim Kurulu üyeleri ev sahibi olarak iftar yemeğine katılan konuklarını girişte karşıladı.

Yemeğe Şube üyelerinin ve davetlilerin ilgisi büyüktü.  Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, PAÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Yahya Tülek, DESKİ Genel Müdürü Doç.Dr. Mahmud Güngör, DSİ 212.Bölge Müdürü M. Hakan İlhan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Niyazi Türlü, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Mehmet Keskin, TMMOB` a bağlı Çevre Mühendisleri Odası Denizli Temsilcisi Tevfik Basmacı, Harita ve Kadastro Müh. Odası Denizli Temsilcisi Nazım Tanrıkulu, Mimarlar Odası Denizli Şube Başkanı M. Serdar Alayont ve diğer oda temsilcileri, geçmiş dönem İMO Denizli Şube başkanları ve sisyasi partilerin temsilcileri İMO`yu yalnız bırakmadı. İftar yemeğinde konuşan Şube Başkanı Prof. Dr. Şevket Murat Şenel, "Bu tür etkinlikler ile üyelerimizle bir araya gelmeye çalışıyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeklerinde hem ramazan ayının güzelliğini hem de bir aile olmanın mutluluğunu dostlarımızla paylaşıyoruz " dedi. İftar yemeği sonrasında konuklar çay içerek günün yorgunluğunu atarken sohbet etme imkanı buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadına şiddet en büyük insanlık suçudur
Kadına şiddet en büyük insanlık suçudur
Başkan Osman Zolan: “Millete hizmet etmek için varız”
Başkan Osman Zolan: “Millete hizmet etmek için varız”