Kentsel Dönüşüm; Dünü, Bugünü, Yarını paneli gerçekleştirildi

İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi tarafından düzenlenen" Kentsel Dönüşüm; Dünü, Bugünü, Yarını" konulu panelin konukları, T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad GÜRGEN, Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tahsin BADEM ve Üstyapılar Dairesi Başkanlığından Emrah SÜME oldu.

Kentsel Dönüşüm; Dünü, Bugünü, Yarını paneli gerçekleştirildi
Bu içerik 322 kez okundu.

     İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi tarafından düzenlenen" Kentsel Dönüşüm; Dünü, Bugünü, Yarını" konulu panelin konukları, T.C  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve  Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad GÜRGEN, Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tahsin BADEM ve Üstyapılar Dairesi Başkanlığından  Emrah SÜME oldu.

Denizli Şube Başkanı Prof. Dr. Şevket Murat ŞENEL teşekkür konuşmasında, kentsel dönüşümde gelinen son noktayı, ne aşamalardan geçtiğini ve nereye gitmek istendiğini bu işin mutfağından ve en yetkili kişilerinden dinlemek için Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcılarımızı davet ettik. Bizleri kırmayıp katkılarından dolayı sayın yetkililerimize teşekkür ederiz dedi.

Şube Başkanının teşekkür konuşmalarından sonra, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Fikret BÜYÜKSOY` da Denizli` de kentsel dönüşüm de gelinen noktayı ve süreci sayısal veriler ile dinleyicilere aktardılar.

"Kentsel Dönüşüm; Dünü, Bugünü, Yarını" ile ilgili bilgilerini, tecrübelerini konuklara anlatan Altyapı ve  Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad GÜRGEN, Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tahsin BADEM ve Üstyapılar Dairesi Başkanlığından  Emrah SÜME soru-cevap kısmında da dinleyicilerin sorularına örnekler vererek açıklamalar yapıldılar.

Panele DESKİ Genel Müdürü Mahmud GÜNGÖR, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf GÖRGÜÇ, Ulaştırma Dairesi Başkanı Niyazi TÜRLÜ, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Nazım TANRIKULU ve çok sayıda mimarlar ve mühendisler katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANKARA’NIN SOĞUĞUNDA DENİZLİM’İN SICAK HAVASI
ANKARA’NIN SOĞUĞUNDA DENİZLİM’İN SICAK HAVASI
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
3 Aralık Dünya Engelliler Günü