LÖSEMİLİ ÇOCUKLARDAN GAZETECİLERE: 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN! İYİ Kİ VARSINIZ, İYİ Kİ HEP YANIMIZDASINIZ!

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) bünyesindeki lösemi-kanser hastası çocuklar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazeteci büyüklerine kutlama mesajları gönderdiler.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARDAN GAZETECİLERE:  10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN!  İYİ Kİ VARSINIZ, İYİ Kİ HEP YANIMIZDASINIZ!
Bu içerik 237 kez okundu.

   Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) bünyesindeki lösemi-kanser hastası çocuklar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazeteci büyüklerine kutlama mesajları gönderdiler."Bizlerin maskemizin ardındaki gülüşlerimizi, hayallerimizi, sağlığımıza kavuşup tekrar arkadaşlarımızla oyunlar oynamak, okulumuza devam etmek gibi masumca dileklerimizi milyonlarca kişiye ilettiğiniz, zor günlerimizde yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederiz" dediler.

 

Lösemili Çocuklar Vakfı olarak 20 yıldır lösemili, kanserli çocuk ve yetişkinlere destek olurken yanımızda olduğunuz, kamuoyunu lösemi başta olmak üzere tüm kanser türleri hakkında bilgilendirme çalışmalarımızda sesimizin daha güçlü çıkmasını sağladığınız için minnettarız. Medya mensupları olarak ne tür şartlarda habercilik yaptığınızın, gerçekleri halka ulaştırabilmek için ne büyük bir özveriyle çalıştığınızın farkındayız.

Biliyoruz ki bir ülkenin yasama, yürütme, yargı kuvvetlerinin yanında medya dördüncü kuvvetidir. Medya ne kadar özgür, tarafsız ve gerçeklerden yana olursa ülkede demokrasi o kadar iyi işler. Bu bilinçle davranan tüm gazetecilerimizin gününü yürekten kutlarız.

 

Bu anlamlı günde çocuklarımızın mesajlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz:

 

Mert P (9), "Haberlerde bize yer verdiğinizde kendimizi çok değerli hissediyoruz, sizleri çok seviyoruz. gazeteciler gününüz kutlu olsun, İyi ki varsınız."

Sude E (6), "Yılbaşı partisinde bizimle olduğunuz, dileklerimizi dinlediğiniz için çok teşekkür ederiz."

Elif T (8), "Löseminin bulaşıcı bir hastalık olmadığını, enfeksiyon kapmamak için maske taktığımızı insanlara anlatmanıza çok sevindim. Okuldaki arkadaşlarımın ve anne-babalarının bunu bilmesini istiyorum.”

 

İrem Nur B(13), "Löseminin iyileşebilir bir hastalık olduğunu insanlara anlatmamızda yardımcı olduğunuz, bizim de iyileştikten sonra normal hayatımıza dönmek istediğimizi aktardığınız için teşekkürler.”

 

LÖSEV olarak tüm etkinliklerimizde bizi destekleyen, çocuklarımızın sesi olan tüm medya mensuplarının Çalışan Gazeteciler gününü kutluyoruz. İyi ki varsınız, iyi ki hep yanımızdasınız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özbaş, Yerli Malı Haftasını öğrencilerle kutladı
Başkan Özbaş, Yerli Malı Haftasını öğrencilerle kutladı
 Denizli’de Tekstil Kültür ve STEAM ile Harmanlanıyor
Denizli’de Tekstil Kültür ve STEAM ile Harmanlanıyor