ÖZKAN’DAN SARAYKÖY İLÇEMİZE KAPSAMLI ZİYARET

AK Parti MKYK Üyesi, Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, incelemelerde bulunmak ve halkla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinlemek için Sarayköy ilçemizi ziyaret etti.

ÖZKAN’DAN SARAYKÖY İLÇEMİZE KAPSAMLI ZİYARET
Bu içerik 1556 kez okundu.

      AK Parti MKYK Üyesi, Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, incelemelerde bulunmak ve halkla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinlemek için Sarayköy ilçemizi ziyaret etti.

.

“YAPIMI DEVAM EDEN PROJELERİ YERİNDE İNCELEDİ”

 

 Sarayköy programına partisinin ilçe başkanlığı ziyareti ile başlayan Milletvekili Özkan burada yaptığı açıklamada, " Sarayköy İlçe Başkanlığımızda AK dava arkadaşlarımızla bir aradayız. Sarayköy’ ün gelişen ve büyüyen Denizli' mizin öncü ilçelerinden olması için hemşerilerimizle birlikte çalışıyoruz" dedi.

 

Buradan belediye binasına geçen Özkan, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş tarafından karşılanırken, belediye ziyareti sırasında muhtarlarla bir dizi görüşme gerçekleştirdi. Toplantı sırasında ilçede yürütülen hizmetler ve planlanan projeler hakkında bilgi alan Özkan, “Sarayköy ilçesinin ticari, sosyal ve eğitsel alanda yapacağı projeleri elimizden geldiğince destekleyecek, ilçemizin refah düzeyini artırmaya yönelik çalışmaları en hızlı şekilde tamamlayacağız.” dedi.

 

“ÖĞRENCİLER İLE BİRARAYA GELDİ”

İlçede faaliyet gösteren Etüd Merkezinde öğrencilerle bir araya gelen Özkan, öğrencilerle tek tek ilgilenerek ileride hangi meslekleri seçmek istediklerini sordu. Kurum müdüründen öğrencilerin genel durumuna ve ihtiyaçlarına ilişkin bilgiler alan Özkan, sınıf ziyaretleri sırasında öğrencilere hitap ederek; başarılı olabilmek için kitap okumaları, derslerine iyi çalışmaları ve spor yapmaları tavsiyelerinde bulundu.

 

“EĞİTİM VE KÜLTÜR ÇALIŞMALARI HIZLANMALI”

Yapımı devam eden Üniversite ve kültür merkezi inşaatını ziyaret eden Sayın Özkan, Sarayköy’ün eğitim ve kültür gereksinimlerini karşılayacak, gerek eğitsel gerekse sosyokültürel gelişimini sağlayacak bu inşaatların artacağını ve hızlı şekilde bitirilerek halkın hizmetine sunulacağını belirtti.

 

“DEVAM EDEN TOKİ KONUTLARINDA İNCELEMEDE BULUNDU”

Daha sonra yapımı devam eden TOKİ konutlarını inceleyen Özkan, çalışan işçilerle sohbet ederek gayretlerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür etti.

 

Halkla bir arada olmanın önemine de vurgu yapan Özkan: “Vatandaşlarımızla bağımızı daha da güçlendirmek, aramızdaki gönül köprüsünü daha da sağlamlaştırmak için buradayız.” diye belirtti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadına şiddet en büyük insanlık suçudur
Kadına şiddet en büyük insanlık suçudur
Başkan Osman Zolan: “Millete hizmet etmek için varız”
Başkan Osman Zolan: “Millete hizmet etmek için varız”