Advert

Sarayköy'de 18 Mart'ın Çanakkale Şehitleri etkinliklerle anıldı!

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 107. yıldönümü nedeniyle Atatürk Parkı'nda çelenk sunma töreni sonrasında Sarayköy Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan program çok sayıda vatandaşın katılımı ile gerçekleşti.

Sarayköy'de 18 Mart'ın Çanakkale Şehitleri etkinliklerle anıldı!

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 107. yıldönümü nedeniyle Sarayköy Anadolu Lisesi'nin düzenlediği program ile birlikte Sarayköy Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Sarayköy Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen programa Sarayköy Kaymakamı Celalettin Cantürk, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri, öğrenciler ve bir çok vatandaş katıldı. Sarayköy Belediye'si önünde bulunan Atatürk Parkı'nda gerçekleştirilen çelenk sunma törenin ardından 09:30'da Sarayköy Kültür Merkezi'nde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından Sarayköy Anadolu Lisesi tarih öğretmeni Selcen Sacide Şen günün anlam ve önemini belirten konuşma gerçekleştirdi. 

Gerçekleştirilen konuşmaların ardından 18 Mart konulu resim ve şiir alanında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Ödül törenin sona ermesi sonrasında Sarayköy Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan 18 Mart konulu oyun sahnelendi. Yaklaşık 1,5 saat süren program sonrasında öğretmen ve öğrenciler tarafından hatıra fotoğrafı çektirildi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 çocuk babası adam beyin tümörüne yenildi!
2 çocuk babası adam beyin tümörüne yenildi!
Anayolda 8 araç kaza yaptı! 2 kişi hafif derecede yaralandı!
Anayolda 8 araç kaza yaptı! 2 kişi hafif derecede yaralandı!