Advert

Dikkat! Sarayköy'ün birçok mahallesinde elektrik kesintisi!

Denizli'nin Sarayköy İlçesi'ne bağlı bazı mahallelerde yatırım tesislerinin devreye alınması, arıza onarım ve bakım çalışması nedeniyle 15 Ocak Cumartesi (yarın) günü elektrik kesintisi yaşanacağı bildirildi.

Dikkat! Sarayköy'ün birçok mahallesinde elektrik kesintisi!

Yatırım tesislerinin devreye alınması, arıza onarım ve bakım çalışması nedeniyle Sarayköy İlçesi'ne bağlı bazı mahallelerde elektrik kesintisi yaşanacak. İşte kesinti yaşayacak mahalleler:

CUMHURIYET MAHALLESI; OSMAN AKÇA CADDESI ORHAN TOKAT SOKAK, HACI İRFAN MERSIN CADDESI BUNA BAĞLI ARA SOKAKLAR VE BU BÖLGEDEKI ÖZEL TRAFOLU MÜŞTERILER. 15 ocak 09:00 ile 13:00 saatleri arasında yatırım tesislerinin devreye alınması nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.

TOSUNLAR,AHMETLI,TEPEKÖY MAHALLESININ TAMAMI VE ÖZEL TRAFOLU MÜŞTERILER 15 ocak 09:00 ile 16:00 saatleri arasında arıza onarım ve bakım nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.

SAZAK MAHALLESNIN TAMAMI , KÖPRÜBAŞI MAHALLESININ BIR KISMI, BU BÖLGEDEKI ÖZEL TRAFOLU MÜŞTERI RÜSTEM TAM.16 ocak 09:00 ile 14:00 saatleri arasında yatırım tesislerinin devreye alınması nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.

ADA, CABER, UYANIK MAHALLERININ TAMAMI VE BU BÖLGEDEKI ÖZEL TRAFOLU MÜŞTERILER. 16 ocak 09:00 ile 14:00 saatleri arasında arıza onarım ve bakım nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.

CUMHURIYET MAHALLESI; AKDENIZ CADDESI, HACI İRFAN MERSIN CADDESI, FATIH CADDESI, HASTANE CADDESI, BARBOROS CADDESI, GÜNGÖR SOKAK VE BURALARA BAĞLI ARA SOKAKLAR. 16 ocak 10:00 ile 15:00 saatleri arasında yatırım tesislerinin devreye alınması nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.

KARATAŞ MAHALLESININ TAMAMI. 16 ocak 15:00 ile 17:00 saatleri arasında arıza onarım ve bakım nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 çocuk babası adam beyin tümörüne yenildi!
2 çocuk babası adam beyin tümörüne yenildi!
Anayolda 8 araç kaza yaptı! 2 kişi hafif derecede yaralandı!
Anayolda 8 araç kaza yaptı! 2 kişi hafif derecede yaralandı!