Advert

Batuhan'ın şüpheli ölümü aydınlatıldı!

Denizli’de 30 Aralık perşembe günü evden çıkan ve bir daha geri dönmeyen 23 yaşındaki Batuhan Yiğit'in cansız bedeni dün Pamukkale İlçesi'nde televizyon vericilerinin olduğu bölgede bulundu. Boğazı ve bilekleri kesilmiş bir hale bulunan cesediyle beraber çantasından çıkan intihar notu konuyu aydınlattı. "Ölümümden kimse sorumlu değildir" yazılı not konuyu açığa kavuşturdu.

Batuhan'ın şüpheli ölümü aydınlatıldı!

Batuhan Yiğit'in şüpheli ölümü hakkında detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Edinilen bilgiye göre 30 Aralık Perşembe günü Pamukkale İlçesi'nde ailesi ile birlikte kaldığı evden arkadaşları ile buluşacağını söyleyen Batuhan Yiğit'ten 6 gündür haber alınamıyordu. 23 yaşında olan ve İstanbul Üsküdar'a atandığı öğrenilen genç hemşirenin acı haberi dün öğle saatlerinde geldi. Yiğit'in cesedi boğazı ve bilekleri kesilmiş halde Pamukkale İlçesi'nde bulunan televizyon vericilerinin bulunduğu bölgede ki dere kenarında bulundu. Genç hemşirenin şüpheli ölümü akıllara 'cinayet mi, intihar mı?' sorusunu getirdi. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekiplerinin kapsamlı çalışmaları sonucu Batuhan'ın çantasından çıkan intihar notu konuyu aydınlattı.

''Kimse sorumlu değildir''

Yapılan çalışmalar sonucu Batuhan'ın çantasından çıkan "Ölümümden hiç kimse sorumlu değildir" notu şüpheli ölümünün intihar olduğunu kesinleştirdi. 23 yaşında ki genç bileklerini ve boğazını falçata ile kestiği ancak bu kesiklerin hayati risk taşımadığı, ölüm için fazla beklediği, aşırı kan kaybından hayatını kaybettiği raporda yer aldı. Batuhan Yiğit'in ölümü hakkında soruşturma devam ediyor.

haber denizli denizli yerel yerel haber batuhan yiğit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 çocuk babası adam beyin tümörüne yenildi!
2 çocuk babası adam beyin tümörüne yenildi!
Anayolda 8 araç kaza yaptı! 2 kişi hafif derecede yaralandı!
Anayolda 8 araç kaza yaptı! 2 kişi hafif derecede yaralandı!