Advert

Denizlili gencin ailesi perişan. Batuhan 5 gündür kayıp

Denizli'nin Pamukkale İlçesinde yaşayan ve 23 yaşında olan hemşire Batuhan Yiğit 30 Aralık tarihinden bu yana kayıp. 30 Aralık günü perşembe günü öğle saatlerinde arkadaşları ile buluşmak için evden çıkan genç hemşiren 5 gündür haber alınamıyor. İstanbul'a atandığı öğrenilen gencin ailesi endişe içinde.

Denizlili gencin ailesi perişan. Batuhan 5 gündür kayıp

Edinilen bilgiye göre olay 30 Aralık 2021 Perşembe günü gerçekleşti. Pamukkale Üniversitesi'nden bu sene mezun olan hemşire ve 23 yaşında olan Batuhan Yiğit, öğle saatlerinde Pamukkale İlçesine bağlı Karşıyaka Mahallesinde yaşadığı evden çıktı. Çıkarken ailesine arkadaşları ile görüşeceğini söyledi, o günden beri haber alınamıyor. Akşam saatlerine doğru eve gelmeyince ailesi telefon etti ancak açan olmadı. Mahalleyi ve yakınlarını arayan aile bir sonuç bulamayınca polis ekiplerin kayıp bildiriminde bulundu.

Ailenin yaptığı araştırmalar sonucunda güvenlik kameralarından 400-500 metre ilerde çıktığı tespit edildi. Batuhan Yiğit'in ablası Buket Yiğit  “Pamukkale Üniversitesinden yeni mezun oldu. İlk görev yeri olacaktı. 25 Aralık’ta İstanbul’a Üsküdar’a atandı. Ailesinden ayrılacağı için üzgün olduğunu arkadaşlarına iletti. Başka şehirde yaşamak istiyordu. Evden arkadaşlarıma gidiyorum diye çıktı. Kendisinden bir daha haber alamadık. Güvenlik kameralarıyla bir süre takip ediliyor. Aynı günün akşamında telefonla aradık çaldı ama açılmadı. Polise haber verdik. Perişan durumdayız” dedi.

İstanbul'a atandı

Genç hemşirenin 25 Aralık tarihinde İstanbul Üsküdar'a atandığı öğrenildi. Ailesinin endişeli bekleyişi sürüyor.

 

haber denizli yerel haber denizli haber kayıp haber kayop batuhan yiğit güncel haber pamukkale kayıp pamukkale haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 çocuk babası adam beyin tümörüne yenildi!
2 çocuk babası adam beyin tümörüne yenildi!
Anayolda 8 araç kaza yaptı! 2 kişi hafif derecede yaralandı!
Anayolda 8 araç kaza yaptı! 2 kişi hafif derecede yaralandı!