Advert

Motorine 66 kuruş zam geldi! Denizli'de 10,07 TL'den satılacak!

Motorinin litresine bu gece itibaren yeni zam fiyatı yansıyacak. 66 kuruşluk yeni zamda, daha önce tek haneli olan fiyatın bu sefer iki haneli olması dikkat çekti. En son 1 aralık tarihinde 58 kuruşluk indirim yapılmıştı. Geçtiğimiz son iki ayda motorine toplamda yüzde 37 zam yapılmış oldu.

Motorine 66 kuruş zam geldi! Denizli'de 10,07 TL'den satılacak!

EPGİS’in sosyal medya hesabından duyurduğu yeni zam tüm vatandaşların dikkatini çekti. Yayınlanan paylaşımda 'Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 08/12/2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Motorinde 66 KRŞ/LT Pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.' ifadeleri yer aldı. Motorinin litre fiyatı bu yarısından itibaren 66 kuruş zamlanacak. Yeni düzenlemenin ardından motorinin litre fiyatı Ankara’da 9,39 TL’den 10,05 TL’ye, İstanbul’da 9,33 TL’den 9,99 TL’ye, İzmir ve Denizli'de 9,41 TL’den 10,07 TL’ye yükselecek.

Geçtiğimiz 1 Aralık’ta 58 kuruşluk indirim yapılmasının ardından 7 Ekim-7 Aralık bir aylık zaman diliminde motorin litre fiyatı yaklaşık 2,70 TL arttı.

İLK KEZ ÇİFT HANEYE ÇIKACAK

Türk lirasından altı sıfır atılmasının ardından Türkiye'de bir ilk yaşanacak. Pompalara çift haneli zam yansıyacak. Birçok akaryakıt istasyonunda çift haneli fiyat için gerekli tabela olmaması nedeniyle sorunların ortaya çıkabileceği bekleniyor.

BENZİNE 3 ARALIK’TA ZAM GELMİŞTİ

Geçtiğimiz 3 Aralık tarihinde benzinin litre fiyatı 44 kuruş zamlanmıştı. Benzinin litre fiyatı yaklaşık olarak Ankara’da 9,60 TL, İstanbul’da 9,55 TL, İzmir’de 9,62 TL’den satılıyor. Fiyatlar, il, ilçe ve bayilere göre değişiklik göstermekte.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOSTEKLİ ÖĞRENCİLERE HOBİ BAHÇESİYLE, ÇEVRE BİLİNCİ KAZANDIRILIYOR!
DOSTEKLİ ÖĞRENCİLERE HOBİ BAHÇESİYLE, ÇEVRE BİLİNCİ KAZANDIRILIYOR!
Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması Toplantısı Yapıldı!
Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması Toplantısı Yapıldı!