Advert

GESİFED Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı!

Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Kasım ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Kuşadası’nda gerçekleştirildi.

GESİFED Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı!

GESİFED YK Başkanı Oktay Mersin ve Yönetim Kurulu Üyeleri;

Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Osman Selçuk ALDEMİR’e, Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel’e ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’e, makamında ziyarette bulundu. Ziyarette GESİFED ile üyesi olduğu TÜRKONFED hakkında bilgiler paylaşıldı.

Ziyaretlerin ardından GESİFED Kasım ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Double Tree By Hilton Kuşadası’nda GESİFED YK ve GESİFED Üyesi dernek başkanlarının katılımları ile gerçekleştirildi. Toplantıda GESİFED’e yeni üye olan Kuşadası Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Mehmet Buğra Atınç’a GESİFED rozeti takıldı.

Toplantının ertesi günü GESİFED ile bünyesindeki dernekleri AGİKAD, AYGİAD, DİGİAD ve SÖGİAD ortaklığında, GESİFED üyesi 12 derneğin üyelerinin katılımları ile Double Tree By Hilton Kuşadası’nda Bahadır Kaleağası (Paris Bosphorus Enstitüsü Başkanı, TÜSİAD Eski Genel Sekreteri), Kaan Kolabaş (İstanbul Portföy Genel Müdür Yardımcısı), Canberk Mersin (Fidelis General Partner), Neda Soydan (Fidelis General Partner) katılımları ile Ekonomi Sohbetleri toplantısı gerçekleştirildi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli İl Jandarma Ekiplerine İlk Yardım Kursu Verildi!
Denizli İl Jandarma Ekiplerine İlk Yardım Kursu Verildi!
3.Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Yayında!
3.Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Yayında!