Advert

HAKİM VE SAVCILAR ÇAMELİ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ!

Son yıllarda binlerce yerli ve yabancı misafirlerin yeni rotası Çameli ilçesi. Denizli’nin yeşili ve doğal güzellikleri ile meşhur Çameli ilçesi, sonbahar mevsiminde turistlerin uğrak yeri oldu.

HAKİM VE SAVCILAR ÇAMELİ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ!

Denizli Adliyesinde görevli Savcılar ve Hakimler, aileleri ile birlikte Çameli İlçesi'nde sonbahar gezisi düzenledi. Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Burhan Bölükbaşı, Çameli Cumhuriyet Savcısı Ebru Cansu ,Hazal Ezgi Aydın, Hakim Fatma Funda Kara ve Şule Nur Tan , Savcılar,Hakimler ve Adliye çalışanları  Çameli Taş Konaklar, Elmalı Mahallesi, Treakking rotalarını, Tarihi Değirmenleri, Anıt Ağaçlarına hayran kaldıklarını dile getirdi.

Çameli Belediyesi Turizm Danışmanı İbrahim Putgül, "Denizli'nin denize açılan kapısı Çameli, Pamukkale ile birlikte Fethiye, Ortaca, Dalaman, Köyceğiz, Marmaris ve hatta Kaş ve Kalkan gibi ünlü turizm beldelerinin yakın komşusu bir ilçe konumunda. Türkiye'nin en önemli ve aktif turizm kuşağı olan bu bölgenin sırtını dayadığı ilçenin adıdır Çameli... Ekstrem doğa sporlarının önemli bir merkezi ve güzergah başlangıcıyla rotasında yer alan Çameli, uluslararası festivaller ve bir eko-turizm cennetidir aynı zamanda. Ege ile Akdeniz bölgelerinin geçiş noktasında ve önemli bir turizm güzergahının ortasında yer alan Çameli, eşsiz doğasıyla tüm mevsimlerde turizm faaliyetlerine konu olabiliyor ve bu faaliyetlerin ev sahipliğini yapabiliyor" dedi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli İl Jandarma Ekiplerine İlk Yardım Kursu Verildi!
Denizli İl Jandarma Ekiplerine İlk Yardım Kursu Verildi!
3.Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Yayında!
3.Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Yayında!