Advert

Kısa yoldan zengin olmak isterken 686 bin lirası dolandırıldı!

Muğla'da 30 bin euro ve 30 bin dolar parasını verip yerine 325 bin sterlin almak isteyen şahıs dolandırıcıların tuzağına düştü. Dolandırdığı iddia edilen ve ekipler tarafından Denizli'de yakalanan 4 şüpheli Muğla'ya götürüldü.

Kısa yoldan zengin olmak isterken 686 bin lirası dolandırıldı!

Edinilen bilgilere göre Muğla'nın Menteşe İlçesi Gülağzı Mahallesi'nde meydana gelen olayda Denizli'de yaşayan A.R.Y. isimli şahıs, Almanya'da yaşayan kızının aracılık etmesi sonucu M.U. isimli şahısla tanıştı. M.U. isimli şahsın bir tanıdığında 325 bin sterlin olduğu ve A.R.Y.'nin de kendisinde bulunan 30 bin euro ve 30 bin doları 325 bin sterlinle değiştirmek istediği ve anlaşma sağlandığı öğrenildi. Yaklaşık 686 bin Türk Lirası yapan 30 bin euro ve 30 bin dolar için şahıslar Menteşe Mahallesi'nde buluşma kararı aldı.

325 bin sterlini olan şahıslar Menteşe İlçesi Gülağzı Mahallesi'ne geldi. A.R.Y. 30 bin euro ve 30 bin doları gelen şahsa verdi ve şahsın da sterlinleri getirmeye gittiğini ama geri dönmediğini, yanında bulunan M.U.'nun da yarım saat sonra giderek geri dönmediğini aktardı. Dolandırıldığını anlayan A.R.Y. durumu ekiplere bildirdi ve şikayette bulundu. 

Şüpheliler (4) Denizli'de yakalandı ve Muğla'ya getirilerek adliyeye sevk edildi. 

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!