Advert

Fabrika'da çıkan yangın 12 saatte söndürüldü!

Afyonkarahisar'ın Dazkırı İlçesi'nde gece saatlerinde çıkan fabrika yangınına Çardak, Bozkurt, Çal, Kaklık, Baklan, Akkale ve Kayalık şubesi İtfaiye ekiplerinden 7 arazöz, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı'ndan 3, Deski Genel Müdürlüğü'nden 1 tanker ile 4 destek aracı olmak üzere toplam 15 araç ile müdahale edildi.

Fabrika'da çıkan yangın 12 saatte söndürüldü!

Edinilen bilgilere göre Afyonkarahisar'ın Dazkırı İlçesi'nde bir fabrikada yangın meydana geldi.  Yangını fark edenler tarafından yapılan ihbar sonrası bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Denizli Büyükşehir İtfaiyesi'ne bağlı Çardak, Bozkurt, Çal, Kaklık, Baklan, Akkale ve Kayalık şubesi İtfaiye ekiplerinden 7 arazöz, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı'ndan 3, Deski Genel Müdürlüğü'nden 1 tanker ile 4 destek aracı olmak üzere toplam 15 araç ile çıkan yangına destek ekipler gönderildi ve müdahale edildi. 

Yangın 12 saatlik uzun uğraşlar sonucu kontrol altına alındı ve ekipler tarafından soğutma çalışmaları yapıldı. Meydana gelen yangında ölen ya da yaralanan olmazken fabrikada ciddi derecede maddi hasar meydana geldi. 

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!