Advert

Sarayköy haftalık hava durumu!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Sarayköy hava durumu güncellendi. Yeni haftada Sarayköy, parçalı bulutlu ve güneşli havanın etkisi altında olacak.

Sarayköy haftalık hava durumu!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Sarayköy hava durumu güncellendi. Yeni haftada Sarayköy, parçalı bulutlu ve güneşli havanın etkisi altında olacak.  

İşte Sarayköy hava durumu;  

15 Kasım Pazartesi: Güneşli hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 23 derece olacak ve gece saatlerinde ise 4 dereceye kadar düşecek. 

16 Kasım Salı: Parçalı bulutlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 22 derece olacak ve gece saatlerinde ise 5 dereceye kadar düşecek.  

17 Kasım Çarşamba: Güneşli hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 23 derece olacak ve gece saatlerinde ise 6 dereceye kadar düşecek.  

18 Kasım Perşembe: Parçalı bulutlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 22 derece olacak ve gece saatlerinde ise 7 dereceye kadar düşecek.  

19 Kasım Cuma: Parçalı bulutlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 17 derece olacak ve gece saatlerinde ise 4 dereceye kadar düşecek.  

20 Kasım Cumartesi: Yer yer sağanak yağışlı hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 16 derece olacak ve gece saatlerinde ise 1 dereceye kadar düşecek.  

21 Kasım Pazar: Güneşli hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 16 derece olacak ve gece saatlerinde ise 2 dereceye kadar düşecek.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli İl Jandarma Ekiplerine İlk Yardım Kursu Verildi!
Denizli İl Jandarma Ekiplerine İlk Yardım Kursu Verildi!
3.Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Yayında!
3.Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Yayında!