Advert

Beyazay Derneği Denizli Şubesi Organ Bağışında Bulundu!

Türkiye Beyazay Derneği Denizli Şube Başkanı Dilek Kahveci ve Dernek Üyeleri İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk’ü ziyaret ederek, Müdürlük tarafından yürütülen Her Bağış Yeni Bir Hayat projesi kapsamında organ bağışında bulundu.

Beyazay Derneği Denizli Şubesi Organ Bağışında Bulundu!

Denizli’de organ bağış sayılarını arttırmak için Müdürlük tarafından hayata geçirilen ve toplumun her kesiminden büyük ilgi gören Her Bağış Yeni Bir Hayat Projesi’ne destekler devam ediyor.  Türkiye’de engellilerin eğitim, sosyal, kültürel, ekonomik, hukuki, vb. hak ve menfaatlerini koruyup geliştirmek, sosyal hayata uyumlarını sağlamak amacıyla faaliyetler yürüten Türkiye Beyazay Derneği Üyeleri İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk’ü ziyaret ederek organ bağışında bulundu.

Ziyarette İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk dernek üyelerine organ bağış broşürü dağıtarak, Her Bağış Yeni Bir Hayat projesinden bahsetti ve organ bağışında bulunarak projeye gösterdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Türkiye Beyazay Derneği Denizli Şube Başkanı Dilek Kahveci de Türkiye’de birçok kişinin organ beklediğini söyleyerek, Denizli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yürütülen Her Bağış Yeni Bir Hayat projesine destek olduklarını söyledi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli İl Jandarma Ekiplerine İlk Yardım Kursu Verildi!
Denizli İl Jandarma Ekiplerine İlk Yardım Kursu Verildi!
3.Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Yayında!
3.Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Yayında!