Advert

Sarıkaya, sahada yaşanan olayları değerlendirdi!

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ayşe Sarıkaya, son haftalarda sahalarda yaşanan olaylar sonrasında futbol camiasına sağduyu çağrısında bulundu ve çıkan olayların camiayı üzdüğünü dile getirdi.

Sarıkaya, sahada yaşanan olayları değerlendirdi!

Geçtiğimiz hafta Denizli Özel Uğur Okulları Süper Amatör ve U-18 liglerinde istenmeyen olayların yaşanması neticesinde spor kamuoyunda gündeme gelen şiddet olaylarının bir an önce son bulmasını isteyen Sarıkaya, “Spor; barıştır, dostluktur, kardeşliktir. Bir buçuk yıllık pandemi sürecinin ardından tekrar yeşil sahalarda buluştuk. Bu süreci çok özlemiştik. Güzel bir atmosferde maçlarımızın cereyan etmesini istiyorduk. Ancak bazı olaylar yaşanmaya başladı. Olayların ilerleyen haftalarda devam etmemesi en büyük temennimizdir.

Sahada dostluk, kardeşlik içerisinde birbirimizi kırmadan, üzmeden futbolumuzu oynayalım, zevk alalım, keyif alalım. Taraftarlarımız da özlediğimiz günlere kavuştu. Hep beraber güzel bir şekilde Spor Amatör U-18 maçlarımızı tamamlayalım. Sporun doğasına aykırı olan davranışlardan kulüplerimiz, futbolcularımız ve teknik heyetimizin kaçınması en büyük temennimizdir” dedi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!