Advert

Sarayköy'de 10 Kasım Atatürk'ü anma programı gerçekleştirildi!

Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 83. yılı dolayısıyla yurdun dört bir yanında anma programları düzenlendi. Sarayköy'de de 10 Kasım Atatürk'ün ölüm yıl dönümü sebebiyle anma programı organize edildi. Sarayköy Belediye binasının önünde çelenk koyma töreninin ardından Kültür Merkezi'nde devam eden anma programı zaman zaman duygusal anlar yaşattı.

Sarayköy'de 10 Kasım Atatürk'ü anma programı gerçekleştirildi!

Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 83. yılı dolayısıyla yurdun dört bir yanında anma programları düzenlendi. Denizli'nin Sarayköy İlçesi'nde de 10 Kasım Atatürk'ün ölüm yıl dönümü sebebiyle anma programı hazırlandı. Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve Sarayköy Kaymakamı Celalettin Cantürk, çelenk koyma törenini icra etti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından programa Sarayköy Kültür Merkezi'nde devam edildi. 

Anma programında Sarayköylü öğrenciler tarafından hazırlanan koro ile şiir gösterisi sunuldu. Öğrenciler ve protokol tarafından büyük beğeni alan koronun ardından 10 Kasım ile ilgili şiirler okundu. Sarayköylü veliler ve öğrencilerin ortaklaşa hazırladığı gösteride ise Atatürk'ün sevdiği şarkılar söylendi. Zaman zaman duygusal anların da yaşandığı program ödül töreni ile devam etti. 

Sarayköy'de düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi ve programın sonuna gelindi. 

 

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli İl Jandarma Ekiplerine İlk Yardım Kursu Verildi!
Denizli İl Jandarma Ekiplerine İlk Yardım Kursu Verildi!
3.Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Yayında!
3.Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Yayında!