Advert

Kaymakamın oğlununun öldürüldüğü olaya karışan şahıs gazeteciye saldırdı!

Denizli'de haber ihbarına giden gazeteci haber oldu! Aranan şahısın yakalanma anını kaydeden gazeteci şüpheli şahsın saldırısına uğradı. El bileği ve kaburgasında hasar oluşan gazeteci şikayetçi oldu. Şahsın Kaymakamın oğlunun öldürülmesi olayına karıştığı şüpheli listesinde olduğu öğrenildi.

Kaymakamın oğlununun öldürüldüğü olaya karışan şahıs gazeteciye saldırdı!

Alınan bilgiye göre olay Merkezefendi ilçesinde dün gece saatlerinde gerçekleşti. Polis ekipleri devriye sırasında metruk bir binada kaçan şahsı tespit etti. Yakalama çalışmalarından ardından şüpheli kelepçelenerek polis otosuna bindirilirken gazeteci Hüseyin Yılmaz'a 'Neden çekiyorsun?' diyerek saldırdı. Olay anında şüphelinin arkadaşları olduğu öğrenilen Can Turaç Gümüş ve İbrahim Sarıekiz'de gazeteciye tekme attı. Saldırganların göğsüne attıkları tekmeler ile Hüseyin Yılmaz bir süre nefes alamadı. Çevredekilerin yardımı ile son bulan saldırının ardından hastaneye götürülen gazetecinin kaburgasında çatlak, el bileğinde ise ödem oluştuğu tespit edildi. Hüseyin Yılmaz şahıslardan şikayetçi oldu. 

Şikayetçiyim! 

Yaşadıklarını anlatan Hüseyin Yılmaz “Aranan şahsın haberini yapmak için olay yerine gittim. Şahıs ekip aracına götürülürken arkadaşı ile birlikte tekmeler ile bana saldırdı. Göğsüme aldığım darbe nedeniyle bir süre nefes alamadım. Olduğum yerde kaldım. Daha sonra hastaneye geldiğimde göğsümde çatlak oluştuğu, elimde ise ödem oluştuğunu söylediler. Polis merkezine giderek şikayetçi olacağım” dedi.

Kaymakamın oğlunun öldürülmesi olayına karışmış

Genel Bilgi Toplama sisteminden polislerin araştırma yapmak istediği İbrahim Sarıekiz önce kimliğim yanımda değil dedi ardından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarası sorulduğunda ezberlemediği yalanını söylese de ekipler parmak izinden şahsı tespit etti. 2019 yılında Gemlik Kaykamı Kemal İnan'ın oğlunun öldürülmesi olayına karışan şahıs şüpheli olarak 2 senedir arandığı ortaya çıktı. 2019 yılında Kemal İnan'ın oğlu Safa Akif İnan bıçaklı kavgada saldırıya uğrayarak hayatını kaybetmişti. 

kemal inan asayiş darp güncel haber denizli haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli İl Jandarma Ekiplerine İlk Yardım Kursu Verildi!
Denizli İl Jandarma Ekiplerine İlk Yardım Kursu Verildi!
3.Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Yayında!
3.Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Yayında!