Advert

Sarayköylü milli sporcu dünya şampiyonasına gidiyor!

Sarayköylü milli sporcu Fatih Aslan 31 Mart - 4 Nisan tarihleri arasından Antalya'da yapılan Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda 1. olarak milli takıma girmeye hak kazanmıştı. Aslan 3 - 8 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Dünya Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek.

Sarayköylü milli sporcu dünya şampiyonasına gidiyor!

Sarayköylü vücut geliştirme sporcusu Fatih Aslan 31 Mart - 4 Nisan tarihleri arasından Antalya'da düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda dereceye girerek 1. oldu. Dereceye giren Aslan milli takıma girmeyi hak kazandı.

Milli takım seçmeleri sonrasında koronavirüs nedeniyle ertelenen Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası'nın 3-8 Kasım tarihleri arasında yapılması kararlaştırıldı. Bu karar sonrasında İspanya'nın Santa Susana'da düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası için Fatih Aslan ülkemizi temsil etmek üzere yola çıktı. Duygu ve düşencelerini dile getiren Aslan '' Uzun zamandan bu yana büyük emek verdim. Ülkemizi temsil ettiğim için mutluyum ve en iyi şekilde ülkemizi temsil etmek istiyorum ve dönerken madalyayı ülkemize getirmek istiyorum.'' ifadelerine yer verdi. 

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!