Advert

Böyle ceza daha önce görülmedi! Denizli'de bir işletmeye rekor ceza!

Denizli'de jandarma ekipleri denetlediği bir eğlence mekanına, 107.840 TL para cezası kesti. İşletmeye ayrıca Belediye'nin ve sorumlu olduğu birimlerin de ayrıca ceza yazacağı öğrenildi.

Böyle ceza daha önce görülmedi! Denizli'de bir işletmeye rekor ceza!

Edinilen bilgilere göre Denizli'nin Çivril İlçesi Gümüşsu Mahallesi'ndeki bir eğlence mekanına Çivril İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından denetleme yapıldı. A.U.Ö. isimli şahsın işletmesine yapılan denetlemelerde H.Ç. , Ö.E. ve N.K. isimli bayanların konsomatris ve sigortasız çalıştıkları belirlendi. Kapalı bir mekan olmasına rağmen içeride sigara içildiği ve izolasyon ihlali yapıldığı saptandı. Ayrıca içeride 17 yaşında bir erkek çocuğa alkol sunumu yapıldığının da farkına varıldı. Aynı zamanda yapılan aramada bir adet yarı otomatik ruhsatsız av tüfeğine rastlandı.

Tüm bu olguların sonucunda Jandarma ekipleri, Çivril Kaymakamlığı aracılığı ile işletmeye, 4250 sayılı isbirto ve isbirtolu içkiler inhisarı kanuna muhalefet suçundan 100.000 TL para cezası kesti. Ayrıca Hes Kodu sorgulamasında ise karantina sürecinde bulunan ve evde olması gereken bir vatandaşın işletmede bulunmasından dolayı 3.450 TL, karantinada evinde olmadığı için de şahsa 3.450 TL para cezası kesildi. Ruhsatsız silah bulundurmaktan ise 940 TL cezaya çarptırıldı. Toplamda ise 107.840 TL para cezası kesilmiş oldu.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!