Advert

Şebnem Şirin'in son telefon görüşmesi açığa çıktı!

Denizli'de erkek arkadaşı tarafından vahşice katledilen Şebnem Şirin'in annesiyle son telefon görüşmesi öğrenildi. Kadın cinayetine kurban giden genç kızın acılı annesi Pervin Tokat son telefon görüşmelerinde 'Uzun bir süre hayatımda birini düşünmüyorum. Kariyer yapıcam, işimle ilgilenmek istiyorum' dediği öğrenildi.

Şebnem Şirin'in son telefon görüşmesi açığa çıktı!

Pamukkale ilçesinde geçtiğimiz günlerde erkek arkadaşı tarafında 12 farklı yerinden bıçaklanan Şebnem Şirin'in acılı annesi son görüşmelerini anlattı "Kızım bu yıl gıda mühendisi olmuştu. Hayalleri vardı. Çalışmaya başlayacaktı. Olaydan bir gün önce, 'erkek arkadaşın var mı?' diye sordum. 'Yok anne. Artık işime odaklanacağım. Kariyer yapacağım. Uzun bir süre hayatımda kimseyi düşünmüyorum' dediği ortaya çıktı. 

'Benim çiçeğim soldu'

Acılı anne daha önce kadın cinayetleri için eylemlere katıldığını adalet aradığını söyledi. Anne Pervin Tokat cümlelerine şunları ekledi 'Ama kendi kızımı, çiçeğimi kurtaramadım. Benim çiçeğim soldu. Başka çiçekler solmasın. Böyle bir şey olacağı aklımın ucundan bile geçmemişti. Kimse 'bizim başımıza gelmez, biz yanmayız' demesin. Katil içimizden biri de olabiliyor. Anne-babalar çok dikkatli olsun. Katilin en ağır cezayı almasını istiyorum. Türk adaletine sonuna kadar güveniyorum. Kızımın kanı yerde kalmasın' dedi.

'Bu şahısın kızımın erkek arkadaşı olduğuna inanmıyorum'

Anne Tokat katil zanlısı Furkan Zıbıncı'nın katledilen Şebnem Şirin'in erkek arkadaşı olduğuna inanmadığını söyledi. 'Birlikte yaşıyoruz. Kızım asla benden bir şey saklamaz. Hayatında biri olsaydı mutlaka bana anlatırdı. Bu şahısın kızımın erkek arkadaşı olduğuna inanmıyorum. Katilin söylediklerine kargalar bile güler. Kendini aklamaya çalışıyor. Kızım babasının da prensesiydi. Babası ile ayrıydık ama bir aradaydık." dedi. 

şebnem şirin furkan zıbıncı denizli pamukkale
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!