Advert

Sarayköy Haftalık hava durumu!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Sarayköy hava durumu güncellendi. Yeni haftada Sarayköy, yer yer sağanak yağışlı ve parçalı bulutlu havanın etkisi altında olacak.

Sarayköy Haftalık hava durumu!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Sarayköy hava durumu güncellendi. Yeni haftada Sarayköy yer yer sağanak yağışlı ve parçalı bulutlu havanın etkisi altında olacak.  

İşte Sarayköy hava durumu;  

25 Ekim Pazartesi: Parçalı bulutlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 23 derece olacak ve gece saatlerinde ise 7 dereceye kadar düşecek. 

26 Ekim Salı: Parçalı bulutlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 22 derece olacak ve gece saatlerinde ise 9 dereceye kadar düşecek.  

27 Ekim Çarşamba: Yer yer sağanak yağışlı hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 24 derece olacak ve gece saatlerinde ise 9 dereceye kadar düşecek.  

28 Ekim Perşembe: Parçalı bulutlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 24 derece olacak ve gece saatlerinde ise 9 dereceye kadar düşecek.  

29 Ekim Cuma: Yer yer sağanak yağışlı hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 24 derece olacak ve gece saatlerinde ise 10 dereceye kadar düşecek.  

30 Ekim Cumartesi: Yer yer sağanak yağışlı hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 25 derece olacak ve gece saatlerinde ise 10 dereceye kadar düşecek.  

31 Ekim Pazar: Parçalı bulutlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 23 derece olacak ve gece saatlerinde ise 9 dereceye kadar düşecek.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!