Advert

Yerli aşı için Denizli'de gönüllü aranıyor

Yerli aşı TURKOVAC aşısının Faz-3 çalışmaları devam ediyor. Ülke genelinde seçilen 41 merkezden biri olan Denizli'de yerli aşıya gönüllü vatandaşlar aranıyor.

Yerli aşı için Denizli'de gönüllü aranıyor

Sağlık Bakanlığı, Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) ve Erciyes Üniversitesi iş birliği ile geliştirilen yerli koronavirüs aşısı TURKOVAC Faz-3 çalışmalarına hız kesmiyor. Kovit-19 ile mücadelede yerli aşı için seçilen 41 il için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca gönüllü arandığını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Aşı merkezi seçilen 41 ilden biri olan Denizli için Denizli Sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesabından Faz-3 çalışmalarına katkı sağlayacak gönüllü arandığını duyurdu.

İl Sağlık Müdürlüğü gönüllere şu mesaj ile çağrıda bulundu “İlk Yerli İnaktif COVID-19 Aşımız TURKOVAC FAZ-3 Çalışması için GÖNÜLLÜ OL! İlimizde Denizli Devlet Hastanesi’nde yürütülen TURKOVAC Faz-3 çalışmasında gönüllü olmak için aranan kriterler; 18-59 yaş arasında olmak, SINAVAC ile 2 doz aşı yaptırmak ve üzerinden en az 90,en fazla 270 gün geçmiş olmak COVID-19 geçirmemiş olmak Başvuru: enabiz.gov.tr Ayrıntılı Bilgi: ALO 184”

YERLİ AŞI TURKOVAC KORONA VİRÜS GÜNCEL HABER DENİZLİ SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ COVİT-19 DENİZLİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“GÜÇLÜ TÜRKİYE’Yİ İNŞA EDİYORUZ”
“GÜÇLÜ TÜRKİYE’Yİ İNŞA EDİYORUZ”
Tarihlerinde ilk kez
Tarihlerinde ilk kez "Kadına Karşı Şiddetle Mücadele" maçında karşı karşıya gelecekler!