Advert

Modifiye araç tutkunları Sarayköy'de buluştu!

Denizli'nin Sarayköy İlçesi kapalı pazar yerinde düzenlenen etkinlikte modifiye tutkunları bir araya geldi. Modifiyeli araçları gören Sarayköylü vatandaşlar meraklı gözlerle araçları gözlemledi.

Modifiye araç tutkunları Sarayköy'de buluştu!

Denizli'nin Sarayköy İlçesi'nde ilk defa modifiyeli araç severler kapalı pazar yerinde buluşma düzenledi. Neşesindeyiz Works topluluğunun gençleri sosyalleşmek amacıyla ile bir araya gelerek araçlarını sergilediler. Topluluk Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve Sarayköy Emniyet Müdürlüğü desteği ve kontrolü altında sergilerini gerçekleştirdi. Farklı yerlerden gelen ve Sarayköy'de buluşan araç tutkunları ses sistemleri ve görünüşleriyle dikkat çekti. Uşak, Aydın, Denizli ve bir çok çevre illerden 30 motosiklet ve 80 araç ile gerçekleşen serginin devamı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına özel olarak il kültür merkezinde fuar yapacaklarının da müjdesini verdi. Önümüzde ki sene ise daha büyük bir etkinlik düzenlemeyi planlayan topluluk serginin sorun yaşanmadan ve desteklenerek gerçekleşmesinden yana memnun olduklarını aktardılar. 

Düzenlenen etkinlikle beraber kapalı pazar yerinde bulunan araçlara vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gözlemlendi. İlk defa bu kadar çok modifiyeli aracı bir arada gören Sarayköy halkı dikkatle araç sahiplerini izledi. 

Farklı marka ve modellerdeki araçlar aksesuar, ses sitemleri ile vatandaşların ilgisini çekmeye devam ediyor.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!