Advert

Sarayköy'de akaryakıt istasyonu çalışanlarından anlamlı mesaj!

Sarayköy'de faaliyet gösteren bir akaryakıt istasyonu çalışanları çok anlamlı bir mesajda bulundu. Günümüzde insanlık ilişkilerinin geçmiş zamanlara göre daha zayıf olması sonucu yaşanan dostluklarda da kopmalar meydana gelebiliyor. Sarayköy'deki bu akaryakıt istasyonunda ise çalışanlar, " bize para değil dostluk lazım " mesajıyla birlikteliklerini kuvvetlendiriyor.

Sarayköy'de akaryakıt istasyonu çalışanlarından anlamlı mesaj!

Denizli'nin Sarayköy İlçesi'nde faaliyet gösteren bir akaryakıt istasyonu çalışanları son derece anlamlı ve güzel bir noktaya değindi. Geçmiş zamandaki insanlık ilişkilerinin ve şimdiki zamandaki insanlık ilişkilerinin arasındaki farka da değinmek açısından güzel bir mesajda bulundu. Akaryakıt istasyonu çalışanları, " bize para değil dostluk lazım! " mesajıyla çalışanlar arasındaki bağın ne kadar önemli olduğunu vurguluyor ve birlikteliklerini kuvvetlendiriyor.

Özellikle günümüzdeki dostlukların geçmişe nazaran çıkar ilişkilerine de bağlı olmasından dolayı eski arkadaşlık ilişkilerinden uzak bir görüntüsü olmakta. Buna istinaden Sarayköy'deki akaryakıt istasyonu çalışanları da güzel bir mesajla bunu dile getirdi. 

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“GÜÇLÜ TÜRKİYE’Yİ İNŞA EDİYORUZ”
“GÜÇLÜ TÜRKİYE’Yİ İNŞA EDİYORUZ”
Tarihlerinde ilk kez
Tarihlerinde ilk kez "Kadına Karşı Şiddetle Mücadele" maçında karşı karşıya gelecekler!