Squid Game Kartvizitleri Denizli'de!

Netflix’in ses getiren yapımları arasında yer alan Squid Game adlı dizide kullanılan kartvizitler, Denizli’nin birçok bölgesinde dağıtılıyor. Kartvizitin arkasında bulunan QR kod, ‘Büyük oyuna hazır mısın?’ yazısıyla başlayan ve geri sayım yapan bir kayıt formuna yönlendiriyor.

Squid Game Kartvizitleri Denizli'de!

Sosyal medyanın gündemine oturan Squid Game adlı Kore dizinde kullanılan ve karakterleri para karşılığında ölümcül bir oyuna sokan kartvizitler Denizli’de dağıtılıyor. Kentin işlek cadde ve sokaklarına bırakılan kartvizitlerin arkasında dizidekinden farklı olarak bir QR kod bulunuyor.

QR kod okutulduğunda ise “Büyük oyuna hazır mısın?” yazısı ile birlikte çıkan link üzerinden oyun için kayıt formu çıkıyor. İsim ve telefon numarası ile kaydolunan formda ise 15 günlük bir geri sayım başlıyor.

Gizemli kartvizitlerde bulunan linke ait internet sitesinin kaynak kodlarında ise sitenin yaratıcılarından bir mesaj bulunuyor. Mesajda “Merhaba, Bu açıklamayı görüyorsan oyuna hile yapmak için girmediğini düşünüyorum. Umarım kötü niyetli bir amacın yoktur. Bizim bu oyunu yapmakta kötü niyetli bir amacımız yok, süre sona erdiğinde bizim kim olduğumuzu öğreneceksiniz. Bu oyun herhangi bir siyasi bağlantı, terör propagandası veya buna benzer bir eylem içermemektedir” ifadeleri yer alıyor.

Kartvizitleri bulan vatandaşlar merakla geri sayımın biteceği ve gizemin kalkacağı günü bekliyor.

Denizli Squid Game Netflix güncel haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Matbaa Alanı Mesleki Eğitim Çalıştayı!
Matbaa Alanı Mesleki Eğitim Çalıştayı!
Lütfi Ege Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı Açıldı!
Lütfi Ege Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı Açıldı!