Başkan Arslan Çameli MYO Öğrencileri ile buluştu!

Çameli Meslek Yüksekokulunu tercih ederek ilçeye gelen üniversiteli gençler ile tanışma ve kaynaşma adı altında buluşan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan İlçemizde öğrenim gören üniversiteli gençlerimize bir aile olmanın bilinci ile 'Hoş geldiniz' diyoruz. dedi.

Başkan Arslan Çameli MYO Öğrencileri ile buluştu!

Eğitime ve gençlerimize verdiğimiz destek aralıksız devam edecek”

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, " Enerjileriniz ve hocalarınızdan alacağınız bilgiler ışığında İnşallah Türkiye’nin geleceğinde çok önemli yerde olacaksınız . Bizlere ailelerinizin emanetisiniz. Amacımız sizlerin öğretim hayatlarınızda her türlü kolaylığı sağlayarak, zamanı geldiğinde Çameli’mizden güzel anılarla ayrılmanızı sağlamaktır. Yeni Eğitim Öğretim yılı hepinize hayırlı olsun.

Çameli hepimizin evi, genç kardeşlerimiz ilçemizde kendilerini yalnız hissetmesinler, her türlü sorunlarında bize kolayca ulaşabilsinler Öğrencilerimizin daima yanındayız dedi Çameli’nin kuruluşuna kadar gelen süreç ile ilgili ilçenin geçmişi hakkında gençler ile sohbet eden Başkan Arslan Sizler bizlere ailelerinizin emanetisiniz. Çameli’mize yani kendi evinize hoş geldiniz, sefalar getirdiniz” dedi. 

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tedavileri Tamamlanan Deniz Kaplumbağaları Deniz ile Buluşturuldu!
Tedavileri Tamamlanan Deniz Kaplumbağaları Deniz ile Buluşturuldu!
Denizli'de ceviz hasadı başladı!
Denizli'de ceviz hasadı başladı!