Advert

Denizli’nin Asayiş Bilançosu! 90 Kişi Tutuklandı!

Denizli Emniyet Müdürlüğü tarafından asayiş olaylara ve yakalanma kararı olan şahıslara yönelik gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında 90 kişi tutuklandı.

Denizli’nin Asayiş Bilançosu! 90 Kişi Tutuklandı!

Denizli'de güvenlik güçleri tarafından 4-10 Ekim tarihleri arasında yapılan çalışmalarda, 127 şahıs yakalandı. Yakalanan şahıslardan 78'i çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.

Denizli genelinde meydana gelen 718 asayiş olayıyla ilgili ise toplam 554 şüpheli şahıs yakalandı. Yakalananlardan 10'u tutuklandı.

Yapılan çalışmalarda, 7 adet ruhsatsız tabanca, 4 adet ruhsatsız av tüfeği, 3 adet kurusıkı tabanca, 20 adet mermi, 1 adet bıçak, 1 adet çalıntı elektrikli bisiklet, 1 adet çalıntı motosiklet, 2 adet çalıntı TV, 1 adet çalıntı dizüstü bilgisayar, 1 adet çalıntı oto teybi, hırsızlık olaylarında çalındığı tespit edilen 4 bin 300 TL para ele geçirildi.

Denizli'de toplam 127 bin 343 şahsın GBT ve UYAP Sorgusu yapıldı. Sorgulamalar sonunda aranması olan 150 şahıs yakalandı.

Kent genelinde kaçakçılık konuları ile ilgili olarak hakkında yakalama emri bulunan ve aranan şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında; “Vergi Usul Kanununa Muhalefet” suçundan haklarında 6 yıl 3 ay ve 5 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan toplam 2 şahıs yakalandı. 2 şahıs çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı.

Denizli asayiş polis operasyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!