Advert

Eski Gençlik Kolları Başkanı, Dünya Kız Çocukları Günü'nü unutmadı!

Birleşmiş Milletler tarafından alınan kararla birlikte kız çocuklarının farkındalığını oluşturmak için 2012 yılından bu yana her yıl 11 Ekim tarihinde " Dünya Kız Çocukları Günü " kutlanıyor. Eski Gençlik Kolları Başkanı Yunus Aylakçı da bu günü unutmadı.

Eski Gençlik Kolları Başkanı, Dünya Kız Çocukları Günü'nü unutmadı!

Kız çocuklarının tüm Dünya üzerinde farkındalığının oluşturulması için çeşitli girişimler bulunuyor.  2012 yılında Birleşmiş Milletler tarafından alınan bir kararla, kız çocuklarının cinsiyetlerinden ötürü maruz kaldığı eşitsizlik konusundaki farkındalığın artırılması amacıyla her Ekim'in 11'inde " Dünya Kız Çocukları Günü " kutlanıyor. Bu özel gün ile birlikte kız çocuklarına anlamlı bir gün hediye edilmiş oldu.

Kız çocuklarının değerinin bir kez daha anlaşıldığı bu günde Eski Gençlik Kolları Başkanı olan Yunus Aylakçı da bu değerli günü unutmadı ve kızıyla birlikte çekildiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak, " Biricik kızım Elizan başta olmak üzere canlarımız olan tüm kız evlatlarımızın Dünya Kız Çocukları Günü'nü kutluyorum☺️ " ifadelerini kullandı.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!