Advert

Denizli'de Kaçakçılık ve Organize İşler operasyonu!

Denizli Cumhuriyet Başsavcılığından alınan talimatlar ile Tütün ve Tütün Mamülleri Kaçakçılığı hakkında ekipler tarafından operasyon düzenlendi.

Denizli'de Kaçakçılık ve Organize İşler operasyonu!

Yapılan açıklamada, " Denizli C. Başsavcılığından alınan talimatlar ile 27.09.2021-03.10.2021 tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde, ilimiz genelinde “Tütün ve Tütün Mamulleri” kaçakçılığı ile her türlü kaçakçılığın önlenmesi amacıyla gerçekleştirilen operasyonda, 1 şüpheli şahıs yakalanmıştır. Yapılan aramalarda, 279 Paket Kaçak Sigara ele geçirilmiştir. Yakalanan şüpheli hakkında “5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu” kapsamında “Tütün ve Tütün Mamulleri” suçundan adli makamlarca işlem yapılmıştır.

27.09.2021-03.10.2021 tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde, ilimiz genelinde kaçakçılık konuları ile ilgili olarak hakkında yakalama emri bulunan ve aranan şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde,

- “Kültür Varlıkları Bulmak Amacıyla İzinsiz Kazı Yapmak” suçundan 1 yıl 1 ay 11 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 şahıs yakalanmış, çıkartıldığı adli makamlarca tutuklanmıştır.

- “Suç İşlemek amacıyla Kurulan Örgüte Üye Olma” suçundan 1 yıl 1 ay 22 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 şahıs yakalanmış, çıkartıldığı adli makamlarca tutuklanmıştır. " açıklaması paylaşıldı.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!