Sarayköy haftalık hava durumu!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından haftalık hava durumu güncellemesi yapıldı. Meteoroloji tarafından yapılan açıklamaya göre Sarayköy'ü bu hafta parçalı bulutlu ve güneşli hava bekliyor.

Sarayköy haftalık hava durumu!

İşte Sarayköy'ün haftalık hava durumu raporu:

04 Ekim Pazartesi: Parçalı bulutlu bir havanın hakim olacağı bu günde hava sıcaklıkları gün içerisinde 28 dereceye kadar çıkacak ve gece 8 dereceye kadar düşecek.

05 Ekim Salı: Güneşli bir havanın hakim olacağı bu günde hava sıcaklıkları gün içerisinde 27 dereceye kadar çıkacak ve gece 7 dereceye kadar düşecek.

06 Ekim Çarşamba: Güneşli bir havanın hakim olacağı bu günde hava sıcaklıkları gün içerisinde 26 dereceye kadar çıkacak ve gece 8 dereceye kadar düşecek.

07 Ekim Perşembe: Güneşli bir havanın hakim olacağı bu günde hava sıcaklıkları gün içerisinde 28 dereceye kadar çıkacak ve gece 10 dereceye kadar düşecek.

08 Ekim Cuma: Güneşli bir havanın hakim olacağı bu günde hava sıcaklıkları gün içerisinde 29 dereceye kadar çıkacak ve gece 12 dereceye kadar düşecek.

09 Ekim Cumartesi: Parçalı bulutlu bir havanın hakim olacağı bu günde hava sıcaklıkları gün içerisinde 28 dereceye kadar çıkacak ve gece 12 dereceye kadar düşecek.

10 Ekim Pazar: Parçalı bulutlu bir havanın hakim olacağı bu günde hava sıcaklıkları gün içerisinde 28 dereceye kadar çıkacak ve gece 12 dereceye kadar düşecek.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Matbaa Alanı Mesleki Eğitim Çalıştayı!
Matbaa Alanı Mesleki Eğitim Çalıştayı!
Lütfi Ege Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı Açıldı!
Lütfi Ege Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı Açıldı!