Sarayköylü vatandaşlar muhtarı dinledi! Mahallede aşı olamamış sadece 2 kişi kaldı!

Denizli'de aşılama son hızla devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından sosyal medyada paylaşılan görselde Denizli'de 2. doz aşılanmış vatandaşların oranı %75'i geçtiği görüldü. Ahmetli Mahallesi'nde son dönemde yaptıkları ile kendinden sıkça söz ettiren mahalle muhtarı Özkan Yalçın mahallede aşılanmamış sadece 2 kişi kaldığını aktardı.

Sarayköylü vatandaşlar muhtarı dinledi! Mahallede aşı olamamış sadece 2 kişi kaldı!

Koronavirüs salgınına karşı sağlık çalışanları tarafından vatandaşlara koronavirüs aşısı uygulanmaya devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal meyda hesabı üzerinden paylaştığı gönderide Denizli'de koronavirüs aşısı uygulanma oranının %75'i geçtiği açıklandı. Bakan Koca sosyal medya hesabı üzerinden ''Covid-19’a karşı İKİNCİ DOZ aşı oranı DENİZLİ’DE de %75’i geçti. Böylece MAVİ İL sayımız 16’ya ulaştı. Hepimizin lehine sonuçlar için ikinci doz aşı oranında yarışalım!'' mesajını verdi.

Sarayköy'ün Ahmetli Mahallesi Muhtarı Özkan Yalçın mahallede vatandaşlarla görüşerek koronavirüs hastalığına karşı vatandaşlara aşılamanın ne kadar önemli olduğunu anlattı. Ardından Muhtar Özkan İlçe Sağlık Müdürlüğü'ne giderek mahallede. vatandaşların aşılanması gerektiğini ve çoğunlunun aşı olacağını aktardı. Bu konuşmaların ardından mahalleye gelen sağlık ekipleri aşı olmamış vatandaşların aşısını yaptı son olarak alınan bilgiye göre mahallede koronavirüs aşısı vurulmamış sadece 2 kişi kaldığını o kişilerin ise önümüzdeki günlerde aşı olacağını aktardı.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tedavileri Tamamlanan Deniz Kaplumbağaları Deniz ile Buluşturuldu!
Tedavileri Tamamlanan Deniz Kaplumbağaları Deniz ile Buluşturuldu!
Denizli'de ceviz hasadı başladı!
Denizli'de ceviz hasadı başladı!