Sarayköylü genç adam tümörü yendi!

Denizli’de yaşayan Yalçın Ton kan düşüklüğü ve bayılma şikayetleri ile bir özel hastaneye başvurdu. Yapılan testlerin ardından midesinde kötü huylu tümör olduğu tespit edildi. Ton kapalı ameliyat yöntemi ile sağlığına yeniden kavuştu.

Sarayköylü genç adam tümörü yendi!

Denizli’de yaşayan 44 yaşındaki hasta, kan düşüklüğü ve bayılma şikayetiyle başvurduğu Özel Egekent Hastanesi’nde midesinde kötü huylu tümör olduğunu öğrendi. Genel Cerrahi uzmanları tarafından yapılan kapalı yöntem ameliyat ile sağlığına kavuşan hasta, açık ameliyatlara göre daha az acı çektiği ve kısa sürede ayağa kalktığı için mutlu olduğunu belirtti.

Sarayköy ilçesinde yaşayan Yalçın Ton, halsizlik, erken yorulma, aşırı terleme ve bayılma şikayetiyle Özel Egekent Hastanesi Acil Servisi’ne başvurdu. Burada yapılan tetkikler sonucu Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Onur Birsen’e yönlendirilen Ton’a, midesinde kötü huylu kitle ve kitleye bağlı kanama teşhisi konuldu. Hastaya laparoskopik (kapalı yöntem) ameliyat önerildi. Doç. Dr. Onur Birsen ve Prof. Dr. Burhan Kabay tarafından gerçekleştirilen Subtotal Gastrektomi ameliyatı sonrası Ton, ağrısız bir şekilde sağlığına kavuşarak taburcu edildi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal Bilimler Liseleri XII. Ulusal Öğrenci Sempozyumu Gerçekleştirildi!
Sosyal Bilimler Liseleri XII. Ulusal Öğrenci Sempozyumu Gerçekleştirildi!
MEB`İN BÜTÇESİ İHTİYAÇLARI KARŞILAMIYOR!
MEB`İN BÜTÇESİ İHTİYAÇLARI KARŞILAMIYOR!