Çameli'de Köşe Bucak Temizlik seferberliği!

Köşe Bucak Temizlik seferberliği çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çameli Belediyesi temiz alanlar oluşturabilmek için faaliyetlerini sürdürüyor.

Çameli'de Köşe Bucak Temizlik seferberliği!

Çameli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, bir yandan günlük temizlik faaliyetleri aksamadan sürdürülürken bir yandan da belirlenen programlar dahilinde mahallede detaylı temizlik çalışmaları yapılıyor.

Turizm alanında parlayan yıldız Çameli’nin  “pırıl pırıl” olması için Çameli  Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Günlük temizlik çalışmaları, belirlenen planlanan program dahilinde mahallelerde ve ilçe sınırları içerisinde bulunan cadde ve sokakta aralıksız devam ediyor. Cadde ve sokaklar günlük olarak süpürülerek 24 saat temiz tutuluyor.

TERTEMİZ İLÇE ÇAMELİ

Başkan Cengiz Arslan yaptığı açıklamada,   “Temizliği imanın parçası olarak kabul etmiş, kendini ve çevresini temiz tutmakla yükümlü kılınmış kişiler olarak evimize gösterdiğimiz özeni çevremize de gösteriyoruz ve 'Evimiz Çameli diyoruz. Çameli' de cadde ve sokaklardan ibadethanelere kadar geniş bir alanda temizlik işlerine önem veriyoruz ve ortaya tertemiz bir Çameli çıkıyor " ifadelerini kullandı. 

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tedavileri Tamamlanan Deniz Kaplumbağaları Deniz ile Buluşturuldu!
Tedavileri Tamamlanan Deniz Kaplumbağaları Deniz ile Buluşturuldu!
Denizli'de ceviz hasadı başladı!
Denizli'de ceviz hasadı başladı!