Advert

Vali Ali Fuat Atik'ten Şehit ve Gaziler günü mesajı!

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Şehit ve Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Ali Fuat Atik'ten Şehit ve Gaziler günü mesajı!

Vatan için can verme şuuruyla yola çıkıp şehadeti göze alan, nasibine de yaşarken alınabilecek en büyük paye; ‘Gazilik’ unvanını taşımaya hak kazanan şanlı tarihimizin yaşayan anıtları, Gazilerimizin “Gaziler Günü”nü sevgi ve hürmetle anmanın büyük gururu içesindeyiz.

Ülkemizin medarı iftiharı, milletimizin bağımsız olma şuurunu ԁiri tutan en büyük efsanelerimiz olan siz kıymetli Gazilerimiz var oldukça devletimizin birliği ve bütünlüğü her daim baki kalmaya devam edecektir.

Gücünü şanlı tarihindeki birlik ve beraberlik bilincinden alan milletimizin, geçmişten geleceğe ulvi değerler etrafında oluşturduğu kenetlenme ile her türlü badireyi aştığı gibi bundan sonra da karşılaşabileceği tüm olumsuzlukları bu bilinç ve kararlıkla olduğu sürece en doğru şekilde aşacağına yürekten inanıyorum.

Gazilik, nesiller boyu taşınacak en büyük onurdur. Devletimizin bekasını, korumak ve bu cennet vatanı savunmak adına en güç koşullar altında canlarını ortaya koyan, sonsuzluk yolculuğuna çıkmış Kahraman Gazilerimizi ve Aziz Şehitlerimizi rahmetle anıyorum. “Vatan sevdası ile bu topraklar için şahadete niyet ettik, Gazilikle onurlandık.” diyen toprağı vatan, bizi ulus yapan, ülkemizin sönmeyen meşaleleri kıymetli Gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutluyorum. Saygı ve minnetle.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“GÜÇLÜ TÜRKİYE’Yİ İNŞA EDİYORUZ”
“GÜÇLÜ TÜRKİYE’Yİ İNŞA EDİYORUZ”
Tarihlerinde ilk kez
Tarihlerinde ilk kez "Kadına Karşı Şiddetle Mücadele" maçında karşı karşıya gelecekler!