Almanya’da bulunan kemik parçaları Denizli'li Mahmut Caner’e ait çıktı!

1999 yılında sırra kadem basan Mahmut Caner’in cenazesi Almanya'da bir ormanlık alanda bulundu. Yakınları tarafından kendine başka bir hayat kurmak için Almanya’ ya gittiği sanılan Caner’in 2017 yılında Almanya’da bir ormanlık alanda kemik parçaları bulundu. Kaybolduğunda 36 yaşında olan talihsiz adam evli ve iki çocuk babası olduğu öğrenildi. Cenazesi bugün Acıpayam’ın Akalan Mahallesi’nde toprağa verilecek.

Almanya’da bulunan kemik parçaları Denizli'li Mahmut Caner’e ait çıktı!

Edinilen bilgilere göre, Denizli Acıpayam doğumlu olan 36 yaşındaki Mahmut Caner 3 Mayıs 1999 yılından bu yana haber alınamıyordu. 2000 yılında ise kendine yeni bir hayat kurmak için iletişime geçmediği fikri ile dosya kapatıldı. Evli ve iki çocuk babası genç adamın Almanya’da cenazesi bir ormanlık alanda tesadüfen bulundu.

2017 yılında Hessen Eyaletinin Bischoffen Oberweidbach bölgesindeki ormanlık alanda kemik parçaları bulundu. Yapılan testler sonucunda kemiklerin Acıpayamlı Mahmut Caner’e ait olduğu anlaşıldı. 2017 yılında bulunan kemik parçaları bir yıl sonra Mahmet Caner’e ait olduğu tespit edilmesinin ardından polis kapatılan dosyayı raftan indirerek tekrardan açtı.

Cinayeti aydınlatmak için polis 5 bin avro para ödülünde bulunsa da konu ile ilgili bir sonuç alamadı. Cinayete kurban gittiği sanılan Caner, 22 yılın ardından baba evi Acıpayam’ın Akalan Mahallesi’ndeki Yakallar Camisinde kılınan cenazenin ardından mahalle mezarlığına defnedilecek.  

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Matbaa Alanı Mesleki Eğitim Çalıştayı!
Matbaa Alanı Mesleki Eğitim Çalıştayı!
Lütfi Ege Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı Açıldı!
Lütfi Ege Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı Açıldı!