Strateji Toplantısı GESİFED ve BESİAD ev sahipliğinde Bodrum’da gerçekleştirildi!

3-4 Eylül tarihlerinde TÜRKONFED (Türk Girişim İş Dünyası Konfederasyonu) Yürütme Kurulu Strateji Toplantısı GESİFED(Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu) ve BESİAD (Bodrum Esnaf ve Sanayi İş İnsanları Derneği) ev sahipliğinde Bodrum’da gerçekleştirildi.

Strateji Toplantısı GESİFED ve BESİAD ev sahipliğinde Bodrum’da gerçekleştirildi!

Toplantıya TÜRKONFED Yön.Krl. Başkanı Orhan Turan, TÜRKONFED Yön.Krl. Bşk.Yrd. ve GESİFED Yön.Krl.Bşk. Oktay Mersin, TÜRKONFED Yön.Krl Üyesi ve GESİFED Bşk.Yrd. Hakan Urhan, GESİFED Yön.Krl Üyesi ve BESİAD Başkanı Engin Ali Kaplan ile Yürütme Kurulu Üyeleri katıldı. Toplantıda TÜRKONFED’in 2018-2021 Stratejik Odaklarının gözden geçirilmesinin ardından yeni dönem stratejileri üzerine çalışmalar yapıldı.

Toplantının ertesi günü GESİFED Bşk.Yrd. İ.Okan Konyalıoğlu, GESİFED Yön.Krl Genel Sekreteri Özlem Köseoğlu, GESİFED Yön.Krl Üyesi Mehmet Erişkin’in de katılımları ile yangın bölgesi ziyareti yapıldı.

Bodrum Mazı'da çok fazla hasar gören ve restoranı aktif hale getirerek faaliyetini sürdürmeye çalışan bir pansiyonda öğle yemeği yendi. Yapılan çalıştayda yangın süreçlerini de kapsayan iklimi krizi çalışmaları gibi projelerin yanında ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına yönelik proje ve çalışmalar da ele alındı.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çavuşoğlu'ndan Gaziler Günü Mesajı!
Başkan Çavuşoğlu'ndan Gaziler Günü Mesajı!
Kızılay’dan ayakkabı yardımı!
Kızılay’dan ayakkabı yardımı!