Sarayköy haftalık hava durumu!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Sarayköy hava durumu güncellendi. Yeni haftada Sarayköy güneşli, parçalı bulutlu ve yağmurlu havanın etkisi altında olacak.

Sarayköy haftalık hava durumu!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Sarayköy hava durumu güncellendi. Yeni haftada Sarayköy güneşli ve parçalı bulutlu havanın etkisi altında olacak.  

İşte Sarayköy hava durumu;  

13 Eylül Pazartesi: Parçalı bulutlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 33 derece olacak ve gece saatlerinde ise 16 dereceye kadar düşecek. 

14 Eylül Salı: Bazı bölgelerde sağanak yağışlı hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 30 derece olacak ve gece saatlerinde ise 17 dereceye kadar düşecek.  

15 Eylül Çarşamba: Sağanak yağışlı hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 27 derece olacak ve gece saatlerinde ise 15 dereceye kadar düşecek.  

16 Eylül Perşembe: Parçalı bulutlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 28 derece olacak ve gece saatlerinde ise 13 dereceye kadar düşecek.  

17 Eylül Cuma: Güneşli hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 31 derece olacak ve gece saatlerinde ise 15 dereceye kadar düşecek.  

18 Eylül Cumartesi: Güneşli hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 33 derece olacak ve gece saatlerinde ise 17 dereceye kadar düşecek.  

19 Eylül Pazar: Güneşli hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 34 derece olacak ve gece saatlerinde ise 17 dereceye kadar düşecek.  

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Matbaa Alanı Mesleki Eğitim Çalıştayı!
Matbaa Alanı Mesleki Eğitim Çalıştayı!
Lütfi Ege Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı Açıldı!
Lütfi Ege Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı Açıldı!