Sarayköy'de başarılı muhtar örnek olmaya devam ediyor!

Denizli'nin Sarayköy İlçesi'nde muhtarlık yapmakta olan Mustafa Türkyılmaz Mahallede doğal gaz gelmeyen sokaklara ve caddelere doğalgazı getirebilmek için kapı kapı gezip mahalle halkından imza topluyor.

Sarayköy'de başarılı muhtar örnek olmaya devam ediyor!

Denizli'nin Sarayköy İlçesi Cumhuriyet Mahallesi'nin başarılı muhtarı Mustafa Türkyılmaz mahallede yaşayan vatandaşların soğuk kış günlerinde rahat edebilmesi için kapı kapı gezmeye başladı.

Mahallenin bazı sokak ve caddelerine döşenen doğalgaz boruları sayesinde mahallenin birçok bölümü doğalgaza erişim sağlayabilirken, doğal gaz borusu yerleştirilmeyen sokak ve caddelerdeki vatandaşların kış ayında zorluk çekmemesi için mahalle muhtarı Mustafa Türkyılmaz vatandaşlardan imza toplamaya başladı.

Açıklamada bulunan muhtar Türkyılmaz ''Uzun zamandan bu yana mahalle halkımız en iyi hizmeti alabilsin diye muhtarlık yapıyorum. Doğal gaz borularımız çoğu sokaklarımıza ve caddelerimize döşendi ama döşenmeyen bazı yerlerimiz kalmıştı. Bildiğiniz üzere Sarayköy'de kış ayında kuru soğuk etkili oluyor. Bende doğal gaz borusu döşenmeyen sokaklarda ve caddelerde oturan vatandaşlarımızın doğalgaza erişim sağlayabilmesi adına imza kampanyası başlattım. Kapı kapı gezerek vatandaşlardan imza topluyorum'' ifadelerine yer verdi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çavuşoğlu'ndan Gaziler Günü Mesajı!
Başkan Çavuşoğlu'ndan Gaziler Günü Mesajı!
Kızılay’dan ayakkabı yardımı!
Kızılay’dan ayakkabı yardımı!