Dinlenme tesisinde gergin anlar!

Denizli’nin Bozkurt İlçesi'nde bir dinlenme tesisi işleten baba ve oğul akşam saatlerinde bir grup tarafından darp edildi iddiası ile şikayetçi oldu.

Dinlenme tesisinde gergin anlar!

Edinilen bilgilere göre, dinlenme tesisi işleten baba Birol Konak, Aydın'dan Ankara'ya seyahat eden sendika üyelerini taşıyan bir aracın tesisine geldiğini söyledi.  

Sendika üyelerinden birinin ayağının mazgala sıkıştığını ve oğlunun ona ilk müdahaleyi yaptığını söyleyen baba Konak ‘Oğlum içeride onlara gerekli yardımda bulunmuş, ilkyardım yapılmasını önermiş fakat onlar çok sinirlenmiş ve oğlumu dışarıya çağırıp herkesin önünde darp ettiler. Biz ayırmaya çalışınca bizi de darp ettiler sonra da kaçtılar. Araçlarını jandarma durdurmuş bizde gidip şikayetçi olduk’ dedi. 

Darp raporu alan 26 yaşında ki Burak Konak grubun çok öfkeli olduğunu belirterek ‘Beni dışarıya çağırdılar, ilgilenmek istedim fakat onlar bana hesap sormaktan bahsetti’ diyerek yaşlı bir adamın kendisine yumruk attığını söyledi. Mağdur sözlerine şunu da ekledi ‘Beni ere yatırıp yumruk attılar bende gidip karakola şikayetçi oldum’ dedi.  

      

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tedavileri Tamamlanan Deniz Kaplumbağaları Deniz ile Buluşturuldu!
Tedavileri Tamamlanan Deniz Kaplumbağaları Deniz ile Buluşturuldu!
Denizli'de ceviz hasadı başladı!
Denizli'de ceviz hasadı başladı!