Şok denetimler! Polisin gözünden kaçmadı

Denizli il Emniyet Müdürlüğü 6 gün içerisinde birçok operasyon gerçekleştirdi. Gerçekleşen operasyonlarda asayiş olaylara karışan ve hakkında yakalama emri olan toplamda 55 kişi yakalandı, 40 kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken 741 asayiş olayında toplamda 535 şüpheli şahıs yakalandı.

Şok denetimler! Polisin gözünden kaçmadı

30 Ağustos ve 5 Eylül tarihleri arasında Denizli İl Emniyet Müdürlüğünün gerçekleştirdiği çalışmalarda ihbarları değerlendirerek 761 eğlence yeri ile geçici konaklama yeri denetlenmiş ve iş yerinde kumar oynadığı tespit edilen 4 şahsa toplam 5.344,00 TL idari yaptırım cezası uygulandı, 3 şüpheli şahsa “Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkân Sağlama” suçundan adli makamlarca işlem yapıldı. Bir başka operasyon ise masaj salonunda belgesiz eleman çalıştırma ihbarı ile gerçekleşti. Masaj salonuna gerekli idari işlem yapıldı.  

Bir başka çalışma ise GBT ve HES kodu sorgulaması üzerine yapıldı. Yapılan denetimlerde 775 şahsın GBT ve HES Kodu sorgulaması gerçekleşti. Bununla beraber geçici konaklama yerlerinde kontrol ve denetimler yapan Denizli İl Emniyet Müdürlüğü 6 ayrı adreste bulunan toplam 98 apart dairesini denetledi. Denetleme neticesinde 2 ayrı apart yetkilisine toplam 29.496,00 TL idari para cezası uygulandı.   

Çok sayıda çalıntı ve kaçak ürün ele geçirildi 

Öte yandan yapılan diğer operasyonlarda ise 3 adet ruhsatsız tabanca, 5 adet av tüfeği, 1 adet bıçak, 150 adet fişek, 78 adet çalıntı palet, 3 adet çalıntı bilezik, 1 adet çalıntı kol saati, 1 adet çalıntı reşat altını, 100 adet çalıntı banyo havlusu, 1 adet çalıntı bisiklet, kumar oyunlarında kullanıldığı tespit edilen 40,00 TL nakit para ele geçirilmiştir.  

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çavuşoğlu'ndan Gaziler Günü Mesajı!
Başkan Çavuşoğlu'ndan Gaziler Günü Mesajı!
Kızılay’dan ayakkabı yardımı!
Kızılay’dan ayakkabı yardımı!